Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Yaşam Esentepe İMKB Lisesinde Zararlı Alışkanlıklarla Mücadele Semineri

Esentepe İMKB Lisesinde Zararlı Alışkanlıklarla Mücadele Semineri

Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından “Bilinçli Nesiller ,Güvenli Yarınlar İçin Zararlı Alışkanlıklarla Mücadele Seminerleri” devam etmektedir.

Giriş Tarihi: 18 Mart 2015 Çarşamba 09:05
Esentepe İMKB Lisesinde Zararlı Alışkanlıklarla Mücadele Semineri

    Bu kapsamda Esentepe İMKB Anadolu Lisesinde de seminer yapıldı.

Seminere Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Murat YANMAZ, Denetimli Serbestlik Müdürü Sinan YAŞAR,Karaköprü İlçe Milli Eğitim  Şube  Müdürü İsmail Uğur HATİPOĞLU,Esentepe İMKB Anadolu Lisesi Müdürü Turgut KARADAĞ ve okul öğretmenleri katılmıştır.
    Denetimli Serbestlik Müdürlüğünde görevli Sosyal Hizmet Uzmanı Mustafa HEŞE tarafından  katılımcılara; Bağımlılık yapan maddeler ve etkileri, madde kullanımının fiziksel ve davranışsal belirtileri,risk ve önleyici faktörler,madde kullanımından şüphelenme durumunda izlenmesi gereken aşamalar ,madde kullanımı tespit edilen öğrenciye  yaklaşım ve ailesine bu konu ile ilgili bilgilendirme  hakkında bilgiler verilmiş, konu ile ilgili yaşanmış kısa film gösterimleri yapılarak çalışma tamamlanmıştır.
    Seminerlere katılmak isteyen halkımız SGK Eski Binası Giriş Katta hizmet veren Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğünün  Eğitim ve İyileştirme Bürosu,Planlama ve Değerlendirme Bürosuna başvuruda bulunabileceklerdir. Detaylı bilgi için telefon numarası    0 414 314 99 69

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

YEŞEREN ÇINARLAR PROJESİ URFA'DA START ALDI

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com