Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Ertuğrul Özkök Urfaya geldi

Ertuğrul Özkök Urfaya geldi

Giriş Tarihi: 18 Mayıs 2011 Çarşamba 18:20
Ertuğrul Özkök Urfaya geldi

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı programı çerçevesinde Şanlıurfa'ya gelen Hürriyet Gazetesi Yazarı Ertuğrul Özkök, Urfa’da isot ve puşi aldı.

Özkök; “Ben Urfa’yı böyle beklemiyordum. Urfa çok değişmiş. Burada adeta büyülendim” diyerek Urfa’ya olan hayranlığını Başkan Fakıbaba’ya aktardı. Urfa’nın tarihi dar sokaklarında gezerken kendini Halep, Mısır gibi farklı bir ülkede hissettiğini Fakıbaba paylaşan Özkök, Urfa’nın gizemli ve çok farklı bir şehir olduğunu söyledi. Önümüzdeki günlerde Urfa’ya üç dört gününü ayırarak kentin her yerini gezmek için geleceğini Fakıbaba’ya söyleyen Özkök, böyle bir şehrin Türkiye’nin bütün illerde ve Dünyanın birçok şehrinde çok iyi tanıtılması gerektiğinin altını çizdi. Dünya’daki turizm fuarlarında Urfa’nın çok iyi tanıtılmasının belirten Özkök, Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba’nın Urfa’ya çok güzel hizmetler yaptığını ve kenti güzelleştirdiğini aktardı. Türkiye iki belediye başkanı bu kadar halk tarafından çok sevildiğini bunlardan birinin Fakıbaba olduğunu diğerinin de Eskişehir Belediye başkanı olduğunu hatırlatan Özkök, Urfa’da çok güzel şeylerin olacağı düşüncelerini Fakıbaba ile paylaştı.

Özkök, başkan Fakıbaba ile birlikte Urfa’nın bakırcılar çarşısını ve hanlar bölgesini gezerken büyülendiğini anlattı. Haleplibahçede yapılacak müze ile ilgili Özköke’e bilgi veren Fakıbaba, Kızılkoyun’daki kamulaştırılan alanın turizme kazandırılacağını anlattı. Halıcılar çarsında, kapalı çarşıda Yıldız Meydanı, Haşimiye bölgesi, 58 Meydanı civarını da  Özkök’ü gezdiren Fakıbaba, önümüzdeki süreçte Urfa’da yapılacak projeler ve yatırımlar hakkında bilgiler aktardı.

Özkök’ uçakla Urfa’ya geldiği sırada “Gökyüzünden Atatürk Barajını gördüm. Ovayı gördüm Havaalanının çok güzel.”dedi.

ÖZKÖK İSOT VE PUŞİ ALDI

Urfa’nın tarihi çarşılarında alışveriş yapmayı da ihmal etmeyen Türk Medyasının önemli ismi Hürriyet Gazetesi Yazarı Ertuğrul Özkök, isot ve puşi aldı. Özkök, dün gece GAP Havaalanından Fakıbaba tarafından Urfa’dan uğurlandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com