Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ertelenen ÜDSnin yeni tarihi açıklandı

Ertelenen ÜDSnin yeni tarihi açıklandı

Giriş Tarihi: 6 Ekim 2010 Çarşamba 16:51
Ertelenen ÜDSnin yeni tarihi açıklandı

Öğrenci Seçme ve Yeleştirme Merkezinin (ÖSYM) ertelediği sınavlardan biri olan Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil Sınavına (ÜDS), girecek adaylardan adres ve sınav merkezi değişikliği yapmak isteyenler, bu işlemlerini 8 Ekime kadar internetten gerçekleştirebilecek.

KPSSdeki iddialar nedeniyle ertelenen sınavlardan biri olan sonbahar dönemi ÜDS, 26 Aralık 2010da yapılacak. Sınavına girecek adaylardan, adres ve sınav merkezi değişikliği yapmak isteyenler, bu değişikliği ÖSYMnin http://ais.osym.gov.tr adresli internet sayfasında bulunan Aday İşlemleri Sistemi üzerinden şifrelerini girerek gerçekleştirebilecek. Değiştirme işlemleri 8 Ekim 2010 Cuma günü saat 23.59a kadar yapılabilecek.

Adres ve/veya sınav merkezi değişikliği isteği ÖSYMye dilekçe ile bildirilmeyecek. Bu amaçla gönderilen dilekçeler işleme konulmayacak.

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ? changeTarget(document.getElementById(news_content))
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com