Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Ertekin'den o haberlere yalanlama

Ertekin'den o haberlere yalanlama

Bazı yayın organlarında yapılan iddialara Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı E. Sabri Ertekin’den yalanlama.

Giriş Tarihi: 2 Kasım 2012 Cuma 19:15
Ertekin'den o haberlere yalanlama

Yapılan iddiaların asılsız, yanlış bilgiden ibaret olduğunu açıklayan Ertekin şöyle konuştu “Yalan, iftira ve aşağılayıcı haber ve yorumlara inanmayın. Benim bir daha ki seçimlerde aday olup olmayacağım konusunda herhangi bir açıklamam yoktur.

Göreve başlar başlamaz tüm üyelerimizin gerçekten yaptığı işini, adresini ve telefon numarasını tespit etmek için bir çalışma yaptık. Herkesin yaptığı işe göre gruplandırılması taslak çalışmasını da yaptık. Ancak Türkiye genelinde böyle bir sıkıntı olduğu için Maliye Bakanlığı ve TOBB işbirliği yaparak geçen Mayıs ayında yaptıkları işlerin cirosuna göre bütün mükelleflerden beyanname aldı. TOBB bu beyanlara göre tüm Türkiye de Sanayi ve Ticaret odalarının üyelerini gruplandırıyor ve grubunda değişiklik yaptıklarını mektupla haberdar ediyor. Yanlışlık varsa üye TOBB’a müracaat ederek düzelttiriyor. Bütün bu işlemler bittikten sonra TOBB grupları tüm odalara bildirecek ve biz de bunu ilan edeceğiz.

İnşallah TOBB bu çalışmayı yetiştirirse Mart ayında seçim yapılacak. Seçim tarihini zamanı gelince tüm üyelerimize mesajla, internet sitemiz üzerinden ve basın yoluyla açıklarız. Tüm gücümüzle Şanlıurfa ekonomisini büyütmek için çalışıyoruz. Cenab-ı Allah doğruların yardımcısıdır" dedi.

Üyelerimize ve tüm kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Düğün magandaları bu kez damadı vurdu, damat öldü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com