Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye Ertekin'den Çanakale İçin Kutlama Mesajı

Ertekin'den Çanakale İçin Kutlama Mesajı

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı E.Sabri Ertekin,18 Mart Çanakkale Zaferinin 97. yıl dönümü ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Giriş Tarihi: 16 Mart 2012 Cuma 21:45
Ertekin'den Çanakale İçin Kutlama Mesajı

Çanakkale Zaferi’nin tarihin akışını değiştiren ve yokluk içinde olan bir milletin, tüm olumsuzluğa rağmen başarıya ulaşabildiği bir zafer olduğunu vurgulayan Ertekin, mesajında şunları kaydetti. "Tarihimizin en şanlı günlerinden birini daha yaşıyoruz, durumu ve sonucu itibariyle dünya tarihinin yönünü, milletimizin kaderini değiştiren Çanakkale Zaferi'nin 97.yıldönümü hepimize kutlu olsun. Teknolojik imkânsızlıkların yanı sıra güçlü devletlerin birleşerek ittifak oluşturmasına rağmen dimdik ayakta duran yüce Türk milleti bu mücadeleden zaferle ayrılmıştır. Çanakkale Zaferi; Milletimize ve bizden sonraki nesile gurur dahası övünç kaynağı olabilen, yol gösterebilen, ayrıca dünya tarihinde de ayrı bir öneme ve yere sahip büyük bir zaferdir. Çanakkale Savaşında binlerce can kaybı teknolojik olarak yetersizliğin sonucudur. Bizler teknoloji ve bilimi kullanarak daha güçlü olmalıyız. Çünkü güçlü devlet olmak istiyorsak bu şart. Bundan dolayıdır ki, her yeni nesil, bu büyük zaferi Milletimize yaşatanların ruhunu iyi idrak etmeli, Vatanımızın bütünlüğü ve devletimizin bağımsızlığı söz konusu olduğunda, Çanakkale ruhunu ebediyen hissedebilmelidir.

Bu destanı yazan tüm kahramanlarımıza, aziz şehitlerimize, ebediyete intikal eden kahraman gazilerimize bir kez daha Yüce ALLAH’tan rahmet diliyorum, mekânları cennet olsun” dedi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com