Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Ertekin Yatırıma Davet Etti

Ertekin Yatırıma Davet Etti

Vergi Dairesi Başkanvekili Cemal Demir ve beraberindeki Vergi Dairesi Müdürleri, 24.Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Başkanı E. Sabri Ertekin’i ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 26 Şubat 2013 Salı 13:52
Ertekin Yatırıma Davet Etti

Gerçekleşen ziyarette bir değerlendirme yapan ŞUTSO Başkanı Ertekin “Vatandaşlarımızı yatırım yapmaya davet ediyorum” dedi.
Vergilendirilmiş kazancın ülke ekonomisine katkılarının konuşulduğu ziyarette, daha müreffeh bir ülke olmanın, ancak tüm mükelleflerin vergisini zamanında ödemesiyle mümkün olacağının altı çizildi. Başkanvekili Cemal Demir, Vergi Haftası ile ilgili yaptığı değerlendirmede, Verginin, toplumun kalkınmasındaki ve ekonominin büyümesindeki rolünün toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının kamuoyuna kazandırılması amacıyla 25 Şubat 2013 tarihinde başlayan ve arasında çeşitli etkinliklerle kutlanacak olan 24. Vergi Haftası,  3 Mart 2013 tarihinde sona erecek” dedi.
Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Başkanı E.Sabri Ertekin ise kayıt dışı kazancın önlenebilmesi için çalışmaların yoğunlaştırılması ve vatandaşların bilinçlendirilmesi gerektiğinin altını çizdiği değerlendirmesinde şu ifadeleri kullandı: “Sayın Başkanımızın ve değerli müdürlerimizin ziyareti bizleri mutlu etti. İlimizin ve bölgemizin kalkınması adına yatırımlar gerçekleştirmemiz lazım, hem iş alanları oluşturarak hem de istihdam sağlayarak ekonomimizi canlandırmalıyız, bir yatırımcı aynı zamanda vergi mükellefidir. Hem biz kazanacağız hem ilimizi ve bölgemizi hem de ülkemizi kazandıracağız. Allaha şükür her şeyimiz var, teşvik paketinin tüm desteklerinden yararlanıyoruz, bizler elimizden geldiği kadar yatırımcının önünü açmaya çalışıyoruz, devletin imkânlarını ve şahsi imkânlarımızı harmanlayarak yatırım yapmak üzere çalışma başlatan bütün firmalarımıza destek oluyoruz. Bu vesileyle, azına çoğuna bakmadan birikimleri olan tüm vatandaşlarımızı yatırım yapmaya davet ediyorum. Birikimleri çok olan vatandaşlarımız az ortakla, birikimleri az olan vatandaşlarımız ise çok ortakla her sektörde mutlaka yatırım yapmalıdır. Çok kazanmak için yatırım yapmak şart” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Turizm Çalıştayından ortak ses: Terörün ekmeğine yağ sürmeyeceğiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com