Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Erkan Sözen TYB’de

Erkan Sözen TYB’de

Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) Şanlıurfa Şubesinin geleneksel olarak sürdürdüğü Cuma Sohbetlerine konuğu, Eğitimci Yazar AK Parti Şanlıurfa İl Teşkilatı Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Erkan Sözen oldu.

Giriş Tarihi: 23 Aralık 2013 Pazartesi 15:07
Erkan Sözen TYB’de

TYB Şube Başkanı Cuma Ağaç,Başkan Yardımcısı S.Ahmet Kaya ve Dr. Mahmut Kaya, Şube Sekreteri Eyyüp Azlal, Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Akbaş, Müslüm Abacıoğlu, Veysel Polat, Mehmet talat Akay, Abdülkadir Karacabey, Yunus Emre Gayberi, Mehmet Emin Özçınar, Faruk Kazancı, Şahban Kılıç, Tahir Coşandal, Ömer Salih Ünlü ve gazeteci Mehmet Faruk Deveci’nin hazır bulunduğu Cuma Sohbetlerine konuk olan Eğitimci Yazar AK Parti Şanlıurfa İl Teşkilatı Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Erkan Sözen, öncelikle güncel konularda değerlendirmeler yaparak tarih ve tesbitlerle yazarları bilgilendirdi.

“Devlet hepimizin devletidir. Küresel güçler ve içimizdeki uzantıları ülkemizin büyümesini, gelişmesini tabiki istemezler. Onun için hepimiz ülkemize, devletimize sahip çıkmalıyız. Oyuna gelmemeliyiz ve birbirimize herzaman destek olmalıyız” dedi.

Eğitimci Yazar Sözen, daha sonra TYB Başkan ve üyelerinin edebiyat ve güncel konulardaki konuşmalarına eşlik etti.

Allah doğrudan yanadır

TYB Şanlıurfa Şube Başkanı Cuma Ağaç ise, “Öncelikle Allah devletimize, milletimize zeval vermesin. Son günlerdeki olaylar herkesçe malum. Başbakanımız hiçbir konuda, hiçbir yanlışa müsaade etmez. Kendisinin diliyle ‘babasının oğlu olsa affetmez, hukuk cezasını versin’ diyen Başbakanımıza da bizlere de Allahu Teâlâ sabır ihsan eylesin. Allah doğrudan yanadır. Yanlış yapanlar da cezalarını bu dünyada da ahirette de göreceklerdir. Bu arada; Valimiz Celalettin Bey Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Şanlıurfa’mıza Büyükşehir Belediye Başkan adayı gösterildi. AK Parti halkın partisidir. Adayımız da Valilik, Kaymakamlık, Müsteşar Yardımcılığı gibi görevlerde bulunmuş, 30 yıllık tecrübeye sahip bir bürokrat. Çalışkan, işi bilen, devlet terbiyesi almış ve büyükşehir kurulum aşamasında Bakanımızın da desteğini alarak düzenli, disiplinli bir Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesini kuracaklardır diye düşünüyorum. Hepimiz destek olmalıyız. Urfa zaten bizim, biz ev sahibiyiz” diyerek son günlerde meydana gelen olayların da hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com