Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Yaşam Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Komisyon Toplantısı Yapıldı

Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Komisyon Toplantısı Yapıldı

Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Komisyon Toplantısı Yapıldı

Giriş Tarihi: 2 Eylül 2014 Salı 16:52
Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Komisyon Toplantısı Yapıldı

Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından yürütülen erişilebilirlik çalışmaları doğrultusunda, Valilik bünyesinde oluşturulan Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme İl Komisyonu tanışma ve koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.
Valilik toplantı salonunda gerçekleşen Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Komisyonunun 4. toplantısı Vali Yardımcısı Cengizhan Yılmaz başkanlığında gerçekleştirildi.
“Toplantıda komisyonun daha önce yapmış olduğu denetlemeler hakkında görüşmeler yapılarak, engellilerin erişimine uygun olmayan binaların eksikliklerini gidermesi için belirli süreler verildi. 08.08.2014 tarihinde yerel gazetelere konu olan “Kimseye Muhtaç Olmadan Yaşamak İstiyoruz” başlıklı gazete haberleri hakkında görüşmeler yapılarak, haber içeriğinde bahsedilen Bankalar ve Belediyelerle gerekli görüşmelerin yapılması, İŞKUR ve SGK binalarının denetlemesi ile ilgili kararlar alınarak yeni denetleme planı ile engelli vatandaşların erişmekte zorlandığı kamu binaları için yeni bir denetleme planı oluşturuldu”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

2017 yılı hac kuraları çekildi-öğrenmek için tıklayınız

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com