Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Ergo Sigorta'tan grup seks rezaleti!

Ergo Sigorta'tan grup seks rezaleti!

Giriş Tarihi: 20 Mayıs 2011 Cuma 19:27
Ergo Sigorta'tan grup seks rezaleti!

Ergo Sigorta'tan grup seks rezaleti!

Ergo Sigorta'nın başarılı (!) elemnanlarına topladıkları paralarla fahişe tutup, grup seksle ödüllendirdiği (!) ortaya çıktı.

Ergo Sigorta'nın başarılı (!) elemnanlarına topladıkları paralarla fahişe tutup, grup seks yaptırdıkları ortaya çıktı.

Dünyanın en büyük reasürans şirketlerinden biri olan Alman Münich Re'ye bağlı Ergo'nun geçmişte başarılı (!)satış elamanlarını grup seksle "ödüllendirdiği" ortaya çıktı

Münich Re'ye bağlı Ergo şirketi, BBC'ye seks partisinin 2007'de yapıldığını açıkladı. Şirket sözcüsü, partiyi düzenleyen kişilerin Ergo'dan ayrıldığını söyledi.

100 personel katıldı

Seks partisi Macaristan'ın başkenti Budapeşte'deki bir termal otelde yapıldı. Partiye 100 personel ve 20 fahişenin katıldığı belirtiliyor.

Alman Handelsblatt gazetesinin haberine göre, fahişeler sigoratacılarla kollarına taktıkları farklı renklerdeki bantlarla iletişim kurdu. Cinsel ilişkiden sonra fahişelerin kollarına damga vuruldu.

Yönetim kurulu üyelerine ayrıcalık

Partiye katılan sigortacılardan biri konukların spa'da fahişelerle istedikleri her şeyi yapabildiklerini söyledi. Bu sigortacı, "Her ilişkiden sonra, kaç kez yattıklarını görmek için fahişelerin kollarına damga vuruluyordu. Fahişlerin sarı ve kırmızı bantları vardı. Bir grup partiyi idare ediyordu. Diğer grup ise tüm arzularınızı yerine getiriyordu. Bayaz bantlılar ise yönetim kurulu üyeleri ve en iyi satış elemanları için ayrılmıştı." dedi.

Ergo Sözcüsü, partiyi doğruladı ancak bunun personeli ödüllendirmek için her zaman başvurulan bir yöntem olmadığını söyledi.

BBCTürkçe

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Arazi sorununu Ankara’ya taşıdılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com