Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye ERGENEKONUN BATUMLU YENİ PROJESİ

ERGENEKONUN BATUMLU YENİ PROJESİ

Giriş Tarihi: 8 Kasım 2010 Pazartesi 11:30
ERGENEKONUN BATUMLU YENİ PROJESİ

DPnin başına düşünülen Süheyl Batum, Baykalın kaset komplosundan sonra CHPye dümen kırdı. Önder Savın devrilmesinin ardından Genel Sekreter oldu. İşte Ergenekonun yeni CHP planı..

DPnin başına düşünülen Süheyl Batum, Baykalın kaset komplosundan sonra CHPye dümen kırdı. Şimdi de Genel Sekreter. Peki kimdir Süheyl Batum?

Önder Savı tasfiye eden Kılıçdaroğlu, yerine de ideolojik duruş olarak onu aratmayacak bir isim olan Süheyl Batumu getirdi.

Ulusalcıların en önde giden isimleri arasında yer alan CHP Genel Sekreteri Batum, Encümen-i Danış tarafından Demokrat Partiye genel başkan olarak bile düşünüldü.

Baykalın kaset skandalının ardından ise ibreyi CHPye çevirdi. CHPye MYK kararıyla üye olan Batum, Kılıçdaroğlunun başkan seçildiği kurultayda Parti Meclisi üyesi oldu.

5.5 aylık CHPliliği döneminde ise hep sivri çıkışlarıyla gündeme geldi.

Referandumda evet diyeceğini açıklayan ünlü sanatçı Sezen Aksuyu Sazan Aksu olarak niteledi. Neden Hayır konulu bir toplantıda ise Rezil aydınlar ifadesini kulandı.

Çıktığı televizyon programlarında Ergenekonun avukatlığına soyundu.

Resepsiyon boykotunda Önder Sav ile aynı safta yer alan Batum, Cumhurbaşkanı Gül hakkında da saygısız ifadeler kullandı:

Cumhurbaşkanı, cumhurun başkanıdır. Adalet ve Kalkınma Partisi Başkanı, iki tane yapılan resepsiyonu sırf türbanı meşrulaştırmak amacıyla bire indirdim diyecek. Biz de 29 Ekimde cumhurun başkanı olmayan AK Partinin başkanı tarafından, seçilmiş ve tamamıyla AK Parti çerçevesinde faaliyet gösteren bir kişinin bu oyununa itibar edeceğiz. Ben milletvekili olsam kesinlikle resepsiyona katılmam.

Kaynak: stratejikboyut

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com