Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem 'Ergenekoncular' birbirine girdi

'Ergenekoncular' birbirine girdi

Aydınlık gazetesindeki görev değişimi gazeteyi karıştırdı. Gazetenin bugünkü başyazısında yer alan ifadeler “Ergenekoncular birbirine girdi” yorumlarını da beraberinde getirdi.

Giriş Tarihi: 11 Mart 2013 Pazartesi 12:12
'Ergenekoncular' birbirine girdi

Ulusalcı kesimin sesi olan Aydınlık gazetesinde deprem devam ediyor. Ergenekon’un bir numaralı zanlısı İşçi Partisi lideri Doğu Perinçek’in müdahalesiyle görevden alınan Mehmet Sabuncu ve Serhan Bolluk’un yerlerine Yalçın Büyükdağlı ve İlker Yücel getirildi.

GİDEN İSİMLERE “DÖNEK” YAKIŞTIRMASI

Bu ikili gazetede göreve gelir gelmez ilk iş olarak ise giden isimlerin ardından zehir zemberek bir yazı kaleme aldı. Mehmet Sabuncu ve Serhan Bolluk’u isim vermeden döneklikle suçlayan gazetenin bugünkü başyazısında; “Aydınlık’ı 92 yıldır Aydınlık yapan yiğit fedailerini üç beş dönekle aynı çuvala koymuş olduk. En önemlisi, siz değerli okurlarımızı zehirledik. Haydi, en hafif ifadeyle üzdük, şaşırttık” ifadelerine yer verildi.

TGB’DE AYDINLIK GİBİ KARIŞACAK MI?

Türkiye Gençlik Birliği (TGB) Genel Başkanı İlker Yücel’in, Aydınlık Gazetesi'nin yeni Genel Yayın Yönetmeni olması ise ulusalcı kesim tarafından "hem TGB hem de Aydınlık açısından yanlış bir karar" olarak nitelendirildi. TGB’de İlker Yücel’in yerine ise TGB Genel Başkan Yardımcısı Çağdaş Cengiz getirildi.

Kaynak: ROTAHABER

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da mühimmat ele geçirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com