Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Erdoğan'nın Anadolu Ajansı'nın 96. kuruluş yıl dönümü mesajı

Erdoğan'nın Anadolu Ajansı'nın 96. kuruluş yıl dönümü mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Anadolu Ajansı'nın (AA) 96. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayınladı. erdoğan mesajında: Anadolu Ajansı uluslararası mecralarda da güçlenmektedir

Giriş Tarihi: 6 Nisan 2016 Çarşamba 16:36
Erdoğan'nın Anadolu Ajansı'nın 96. kuruluş yıl dönümü mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Anadolu Ajansı'nın (AA) 96. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla, AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı'ya bir kutlama mesajı gönderdi. 

Erdoğan, mesajında, Gazi Mustafa Kemal'in talimatıyla Milli Mücadele yıllarında kurulan, halkın doğru bilgilendirilmesini sağlayarak, istiklal mücadelesinin kazanılmasına önemli katkılar sunan Anadolu Ajansı'nın o günkü kısıtlı imkanlara rağmen, gösterdiği başarılı çalışmalarla büyük bir direnişin sesi olduğunu belirtti. 

"Kuruluşundan bu yana gerek kadrosu gerekse teknik donanımıyla, büyük bir ilerleme sağlayan milli ajansımız, habercilik alanında daima öncü bir kuruluş ve güvenilir haber kaynağı olarak ilk adres olmuştur" ifadesini kullanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajında şunları kaydetti: 

"Bugün sadece ülkemizin değil, dünyanın da sayılı haber ajansları arasında yerini alan Anadolu Ajansı, 11 dilde servis ettiği haberlerle uluslararası mecralarda da güçlenmektedir. Dünyanın farklı bölgelerinde hizmet veren, çatışma ortamlarında canlarını riske atarak görevlerini en iyi şekilde ifa etmeyi amaçlayan Anadolu Ajansı çalışanlarının, insanları doğru, tarafsız ve sağlıklı bilgilendirme çabaları hiç kuşkusuz takdire şayandır. 

Bugüne kadar başarılı çalışmalarını takdirle izlediğimiz milli ajansımızın, bundan sonra da bu çalışmalarını artırarak devam ettireceğine, ülkemizin ve bölgesinin sesi olmayı sürdüreceğine yürekten inanıyorum. Kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, Anadolu Ajansı'nın tüm çalışanlarını tebrik ediyor, kendilerini en kalbi duygularımla selamlıyorum."

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com