Advert
Advert
Advert

Erdoğan'ın Urfa Programı iptal mi oldu? Valilikten Açıklama...

Şanlıurfa Valiliği tarafından 17 Haziran Cumartesi günü Rabia Meydanında 10 kişiye iftar verileceği açıklandı. Referandum teşekkürü için 17 Haziranda gelecek olan Erdoğan'ın programı ile ilgili ise herhangi bir detay yer almadı.

Erdoğan'ın Urfa Programı iptal mi oldu? Valilikten Açıklama...
Erdoğan'ın Urfa Programı iptal mi oldu? Valilikten Açıklama... admin

Şanlıurfa Valiliği tarafından 17 Haziran Cumartesi günü Rabia Meydanında tüm Şanlıurfalıların davet edildiği iftar sofrası kurulacak. 

Daha önce programlarında her hangi bir değişiklik olmazsa 17 Haziran 2017 Cumartesi Şanlıurfa Harran ilçesine gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Harran programının ardından Şanlıurfa'ya ziyaretinde iftar programına katılması da bekleniyordu. ama valiliğin iftar sofrası ile ilgili resmi olarak böyle bir bilgi teyit edilmedi. 

“Hz. Mevlana’da Ramazan” sloganıyla sohbet, iftar ve semazen coşkusunun bir arada yaşanacağı programa 10 bin kişinin katılması bekleniyor. 18.30’da başlayacak olan program, iftar yemeğinin dışında Bursa Karabaş-ı Veli Dergâhı Mevlevi Üstadı Mustafa Özbağ’ın doyumsuz sohbeti ve dev bir ekibin sahne alacağı semazen gösterisiyle saat 23.30’a kadar devam edecek. 

Düzenlenecek olan iftar programına tüm Şanlıurfalıları davet eden Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna; etkinlikle paylaşmayı ve bir arada olmayı planladıklarını belirterek: “İftar soframızda bir araya gelelim. Ekmeğimizi bölüşelim ve birlik beraberliğimizi daha da güçlendirelim. Bunun için halkımızı Cumartesi akşamı Rabia Meydanına bekliyoruz” dedi. 

Erdoğan'ın Urfa Programı Erdoğan'ın Urfa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir