Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Erdoğanı ilk kez böyle göreceksiniz!

Erdoğanı ilk kez böyle göreceksiniz!

Giriş Tarihi: 14 Ekim 2010 Perşembe 12:50
Erdoğanı ilk kez böyle göreceksiniz!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, selden en fazla etkilenen Pakistanın Multan kentine geldi. Erdoğanın kente ziyareti öncesinde başkent İslamabad sokaklarına bir afiş asıldı. Ancak afişte ilginç bir ayrıntı vardı.

Pakistan Başbakanı Yusuf Rıza Gilani, Pakistan Cumhurbaşkanı Asıf Ali Zardari ve Başbakan Erdoğanın posterlerinin yer aldığı afişte yapılan hile nedeniyle Erdoğan, mavi gözlü oldu. İslamabad sokaklarında yer alan bu afiş, Erdoğanı bile şaşırttı.

SELDEN EN ÇOK ETKİLENEN MULTANDA

Erdoğanın Pakistan gezisi başladı. Başbakan Erdoğan, Pakistan Başbakanı Yusuf Rıza Gilaniyle birlikte selden en fazla etkilenen bölgelerden olan Multana geldi.

Erdoğan ve Gilani, Multandan helikopter ile Muzafferabada bağlı Mehmood ve Kot kasabalarına geçecek ve incelemelerde bulunduktan sonra Türk Kızılayının yaptırdığı Mevlana evlerinin teslim törenine katılacak.

ERDOĞAN, PKKYA EŞ ZAMANLI AFFI YALANLADI

Bu arada Erdoğan, Suriye Devlet Başkanı Beşar Esada atfen gazetelerde yer alan PKKya karşı eşzamanlı af başlatalım haberlerini yalanladı, Böyle bir talep söz konusu değil. Böyle bir şey yoktur. Sadece dayanışmamız var dedi.

Erdoğan, Esenboğa Havalimanında düzenlediği basın toplantısında, Pakistandaki sel bölgesine şu ana kadar 25 milyon dolarlık yardım malzemesi yollandığını belirterek, Başbakanlık hesabında biriken paranın da 200 milyon doları aştığını söyledi.

Başbakanlık hesabında biriken para, TOKİ tarafından konut, okul, cami, hastane yapımında kullanılacak.

Erdoğanın Pakistan ziyareti bu akşama kadar sürecek.

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ? changeTarget(document.getElementById(news_content))
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com