Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye Erdoğan'dan Feyzioğlu'na: Terbiyesizlik yapma

Erdoğan'dan Feyzioğlu'na: Terbiyesizlik yapma

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'na tepki gösterip salonu terk etti.

Giriş Tarihi: 10 Mayıs 2014 Cumartesi 16:25
Erdoğan'dan Feyzioğlu'na: Terbiyesizlik yapma

Başbakan Erdoğan, Danıştay’ın 146. Yıldönümüne sırasında Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Fevzioğlu’nun konuşmasının uzamasına ve içeriğine çok sert tepki gösterdi.

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan,  Türkiye Barolar Birliği Başkanı Fevzioğlu’nun konuşmasının siyasi içerikli ve asılsız ithamlarla dolu olduğunu ifade ederek, “Edepsizlik yapıyorsun. Van'da neler yapıldığını biliyor musun? Yalan konuşuyorsun” çıkışında bulundu.

Erdoğan’ın konuşması esnasında Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Erdoğan’ı sakinleştirmesi dikkatlerden kaçmadı.


Feyzioğlu'nun konuşmasını bitirmesinden sonra Başbakan Erdoğan, ayağa kalkarak kürsüye doğru yürüdü. Erdoğan, Cumhurbaşkanı ve Danıştay Başkanına dönerek "Siz 25 dakika konuşuyorsunuz o bir saat konuşuyor. Buna nasıl müsaade ediyorsunuz?" diye sordu.
 

Feyzioğlu'ya tepki gösteren Erdoğan tepkisinin ardından salonu terk etmek için kapıya doğru yöneldi. Kızgın olduğu görünen Başbakan Erdoğan'ın hemen ardından, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Genelkurmay Başkanı Necdet Özel, Danıştay salonunu terk etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com