Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Erdoğan'a Şanlıurfa'nın hangi sorunu aktardılar?

Erdoğan'a Şanlıurfa'nın hangi sorunu aktardılar?

Şanlıurfa’da sivil toplum kuruluşları her zaman olduğu gibi önemli devlet adamların kentteki programlarında yine sıkıntı ve sorunlarını dile getiremedi. Sadece programlara katılmakla yetinen STK’lar, her zamanki gibi sınıfta kaldı.

Giriş Tarihi: 9 Ocak 2017 Pazartesi 10:08
Erdoğan'a Şanlıurfa'nın hangi sorunu aktardılar?


ŞANLIURFA-(RUHA AJANS)- Şanlıurfa’da sivil toplum kuruluşları her zaman olduğu gibi önemli devlet adamların kentteki programlarında yine sıkıntı ve sorunlarını dile getiremedi. Sadece programlara katılmakla yetinen STK’lar, her zamanki gibi sınıfta kaldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cuma günü birtakım açılış ve temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya geldi. Erdoğan, ilk programını Rabia Meydanı’nda düzenlenen açılış töreninde yaptı.
Daha sonra valilik ve diğer kurumlarda ziyaretlerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, akşam saatlerinde özel bir otelde kentteki sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleriyle bir araya geldi. Erdoğan, Türkiye ve dünya gündemine yönelik değerlendirmelerde bulundu. Cumhurbaşkanının otelden ayrılmasından sonra hiçbir sivil toplum kuruluşu kentin sorunlarına yönelik herhangi bir talepte bulunmadı.
Öte yandan bir STK Başkanı öz eleştiri de bulundu. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama da,”STK’lar olarak maalesef Urfa’nın sorunlarını ve olaylara bakış açısını Reis’e anlatamadık. Hazırlanmıştık ancak ortam müsait olmadı.” İfadelerine yer verdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a iletilmesi gereken Şanlıurfa’nın belli başlı sorunları:
– Elektrik kesintileri ve DEDAŞ sorunu
– Tugayın şehir dışına taşınması
– Tarım arazilerindeki betonlaşma
– Hızlı tren
-işsizlik
-Trafik
-Sağlık
-Madde bağımlıları
-Şehir hastanesindeki belirsizlik
– Konut açığı
– Mevsimlik tarım işçileri
(RUHA AJANS)

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Akıl almaz Oran: Askeri yargının yüzde 66’sı FETÖ’cü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com