Advert
Advert
Advert

Erdoğan'a hakaret eden CHP'li: Ciğerinizi...

Daha önce AK Parti'deki yolsuzlukları ortaya çıkaracağım diye meydan okuyan ve Kemal Kılıçdaroğlu'nu yanlış yönlendirerek, liderine Kayseri Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'ye tazminat ödeten Şevki Kulkuloğlu'na benzer bir isim yine CHP'den çıktı.

Erdoğan'a hakaret eden CHP'li: Ciğerinizi...
Erdoğan'a hakaret eden CHP'li: Ciğerinizi...

CHP'li Aykut Erdoğdu, AK Parti'nin yolsuzluklarını ortaya çıkarmak için yeni bir mücadelenin içerisine girdiğini söylerken Başbakan Erdoğan ve AK Parti'ye çok sert mesajlar yolladı.

3. havalimanının ihalesinin finansal kentsel ve çevresel etkileri açısından halkı yakından ilgilendiren bu projenin başlangıcından itibaren hiçbir sürecinin şeffaf olarak götürülmediğini iddiasıyla 3. havalimanı ihalesini Danıştay'a götüreceğini dile getiren CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu'ya büyük tepki gelmişti.

Bu tepkilere Twitter'daki hesabından cevap veren Erdoğdu oldukça sert mesajlar verdi. "Geri zekalı projelerle İstanbul'un ormanlarını ve su kaynaklarını yok etmekle kalmayacaklar torunlarımızı bile boçlandıracaklar" şeklinde bir mesaj atan Erdoğdu, "Siz rant uğruna bir ormanı bir kenti bir Halkı mahvedeceksiniz ben de susacağım... Ciğerinizi sökeceğim" dedi.

BAŞBAKAN ERDOĞAN'A HAKARET

AK Parti'nin dünkü grup toplantısında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın hedefinde olan CHP Erdoğdu, Erdoğan'a yönelik hakarete yönelik cümleler kullandı:

"Bu kadar yalanı, bu kadar riyayı, bu kadar ikiyüzlülüğü insanlık tarihi aynı adamda görmedi! Sen beni korkak siyasetçilere dönek bürokratlara benzettin galiba... Senin bütün rant oyunlarını bozacağım... Bütün haramları kusturacağım. Başbakan grup konuşmasında 3. Havalimanıyla ilgili kulaklarımı çınlatmış... Ensendeyim... Bütün yoksuzlukları açığa çıkaracağım... "

İşte Erdoğdu'nun o tweet'leri:

"Şimdi bütün güçlerileriyle bağırıyorlar... Ama Halk bu projeleri iç yüzünü er geç öğrenecek... Bir ağacı değil yüzbinlerce yıldır var olan ormanı talan edecekler... Ben de susacağım... Son nefesime kadar mücadele edeceğim... İhalelere fesat karıştırmaktan ve rüşvetten hükümlü kişilere bu ihalelerin verildiğini söylemiyorum bile... Önce ormanı kurtaralım... Bu kadar yalanı, bu kadar riyayı, bu kadar ikiyüzlülüğü insanlık tarihi aynı adamda görmedi! Sen beni korkak siyasetçilere dönek bürokratlara benzettin galiba... Senin bütün rant oyunlarını bozacağım... Bütün haramları kusturacağım. Başbakan grup konuşmasında 3. Havalimanıyla ilgili kulaklarımı çınlatmış... Ensendeyim... Bütün yoksuzlukları açığa çıkaracağım... Bu daha başlangıç mücadeleye devam... Geri zekalı projeler önce Erdoğan'ın sonra AKP nin sonunu getirecek... Bütün panik bundan... Açtığım davayla parası ve ihtirası sınırsız rant ordusuna savaş açtığımın farkındayım... Canına okuyacağım bunların... Siz rant uğruna bir ormanı bir kenti bir Halkı mahvedeceksiniz ben de susacağım... Ciğerinizi sökeceğim... Okumayı sonradan öğrenen bazı AKP yöneticileri bana proje fizibilitesi üzerine ahkam kesiyor... Ben ne diyeyim..."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu