Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Erdoğan, Yeni parti binasını açtı

Erdoğan, Yeni parti binasını açtı

Giriş Tarihi: 22 Mayıs 2011 Pazar 00:00
Erdoğan, Yeni parti binasını açtı

AK Parti yeni İl Binasını, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, kurdeleyi keserek “Hayırlı hizmetlere vesile olsun” diyerek açtı.

 

12 Haziran 2011’de yapılacak olan seçim çalışmaları çerçevesinde Topçu Meydanında mitin yapan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, mitingden sonra Şanlıurfa AK Parti İl, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları teşkilatının hizmet vereceği Karapörü yolu üzeri, İl Özel İdaresi karşısında bulunan binanın açılışını yaparak; “Şanlıurfa gibi büyük ve AK Partiye gönül veren şehrimize yakışır bir bina olmuş” dedi.

 

Açılış için binaya gelen Başbakan Erdoğan; dışarıda bulunan halkı selamladı ve oyuncaklar dağıttı.

 

Üç katlı yeni binayı gezen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, toplantı salonunda Yönetim toplantısına başkanlık etti.

 

Yanına İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez’i ve Kadın Kolları Başkanı Aysel Göncü’yü oturtan Başbakan Erdoğan “Seçimin önemine” dikkat çekti.

 

Toplantıda konuşan İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Sizin emir ve direktiflerinizle hazırlamış olduğumuz yeni AKParti İl Binamıza en kalbi duygularımla hoş geldiniz diyorum. Bu binamızda Şanlıurfa’ya ve Şanlıurfalılara önemli hizmetlerin verilmesini sağlayacaktır.

Teşkilatımız İl Yönetiminden Mahalle Temsilcisine kadar yoğun bir çalışma temposu ile hedeflediğimiz “12’de 12 Milletvekili” sayısını AK  Partiye kazandırmaktır.

Çünkü Yeni Türkiye’nin, Yeni Anayasasının çıkarılmasında Şanlıurfa’dan kolaylık sağlamak için; En fazla Şanlıurfa Milletvekilini göndermek Şanlıurfa’nın boynunun borcudur. Bunu başaracağız” dedi.

 

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ise yaptığı konuşmasında seçimde kullanılacak oyların heba edilmemesi için yoğun bir çalışma yapılmasını istedi. Başbakan Erdoğan; “Yaptıklarımız ortada. Bu bölgeye yaptığımız yatırımlar ve bu bölgede bulunan Kürt kardeşlerimizin temel haklarındaki iyileştirmeleri anlatın.  Burada kadınlarımıza da büyük iş düşüyor. Çünkü işin mutfağında kadınlarımız var” dedi.

 

Başbakan Erdoğan, yaptığı toplantının ardından İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez’in takdim ettiği hediyeyi kabul ettikten sonra bazı açılışlar yapmak üzere binadan ayrıldı.

www.balikligol.com

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihat Çiftçi: Ceylanpınar Gelişiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com