Advert
Advert
Advert

Erdoğan, Urfalı Emine Kurma için talimat verdi

Geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa’ya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisine iletilen nottan sonra Urfalı Emine Kurma için talimat verdi

Erdoğan, Urfalı Emine Kurma için talimat verdi
Erdoğan, Urfalı Emine Kurma için talimat verdi


ŞANLIURFA (RUHA AJANS) – Geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa’ya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 13 yıl önce geçirdiği beyin kanaması sonucu yatağa mahkum olan 80 yaşındaki annesi Emine Kurma’nın tedavi edilmesi için talimat verdi.

Şanlıurfa’da yaşayan 80 yaşındaki Emine Kurma, 13 yıl önce geçirdiği beyin kanaması sonucu yatağa mahkum oldu.42 yaşındaki Mustafa Hamamcı ise, 20 yıldır hasta olan 80 yaşındaki annesi Emine Kurma’nın bakımını tek başına üstleniyor. Yatağa mahkum olan annesine bakmak için hiç evlenmeyen ve evden çıkmayan Mustafa, annesinin bütün ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor. Tek odalı, kiralık bir evde annesiyle tek başına kalan Mustafa, annesini yalnız bırakamadığı için başka işte de çalışamıyor.

Mitingde Erdoğan’a yardım not’unu ulaştırdı

Annesini tedavi etmek için çalmadık kapı bırakmayan 42 yaşındaki Mustafa Hamamcı, son olarak Şanlıurfa’ya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yardım istedi. Topçu Meydanında düzenlenen mitinge katılan Hamamcı, burada yardım notunu Erdoğan’ın korumalarına ulaştırdı. Yardım notunu inceleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’da 80 yaşındaki Emine Kurma’nın tedavisinin yapılması için Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’ye talimat verdi.Bugün evinden alınan 80 yaşındaki Emine Kurma tedavisi için Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü. 42 yaşındaki Mustafa Hamamcı, Ajans’a yaptığı açıklamada, yardım talebine olumlu cevap veren Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür etti.

hasta Emine Kurma Emine Kurma hasta urfalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler