Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi ERDOĞAN URFA'DAKİ AÇILIŞA ANKARA'DAN KATILDI

ERDOĞAN URFA'DAKİ AÇILIŞA ANKARA'DAN KATILDI

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı gerçekleştirilen Arap Atı Tanıtım ve Hippoterapi Merkezi ile TİGEM İşletmelerindeki yatırımların Toplu Açılış Törenine katıldı.

Giriş Tarihi: 27 Mayıs 2015 Çarşamba 21:47
ERDOĞAN URFA'DAKİ AÇILIŞA ANKARA'DAN KATILDIAnkara’da düzenlenen törenle açılışı yapılacak illere canlı olarak bağlanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ilk olarak Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesindeki Tarım İşletme Çiftliğindeki 367 milyon TL’lik tesislerin açılışını gerçekleştirdi. Açılış öncesinde canlı bağlantı kurulan Ceylanpınar’da Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’ten yeni yatırım hakkında bilgi alan Cumhurbaşkanı Erdoğan, çiftlik içerisinde yer alan endüstriyel tesislerin Ceylanpınar’a ve tüm ülke çiftçisine hayırlı olmasını diledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Vali İzzettin Küçük ve beraberindekiler tarafından açılış kurdelesi kesildi.

Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan’ın Ankara’dan katıldığı açılışın ardından Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Ceylanpınar’da yapımı tamamlanan Harran Üniversitesi Ceylanpınar Meslek Yüksek Okulu ve 80 öğrenci kapasiteli kız yurdunun açılışını gerçekleştirdi. Açılış öncesi konuşan Vali İzzettin Küçük; her gün Şanlıurfa ve ilçelerinde farklı eserlerin açılışlarını gerçekleştirdiklerini kaydederek bu eserlerde emeği geçenlere teşekkür etti.

Meslek Yüksek Okulu açılışının ardındansa Vali İzzettin Küçük; Ceylanpınar’da yapılan konferans salonunun açılış törenine katıldı. Burada bir konuşma yapan Vali Küçük; uzun yıllar tapu sorunuyla uğraşan Ceylanpınar’ın tapu sorununun çözüldüğünü kaydederek mesafede olmasa da hizmette Ceylanpınar’ın Şanlıurfa’ya en yakın ilçe olduğunu belirtti.

Bu ülkede iş yapmanın takdir edilmesi gerektiğini sözlerine ekleyerek konuşmasını sürdüren Vali İzzettin Küçük: “500 metre ilerde laf yapan insanların memleketini görüyorsunuz. Sadece sözle icraat yapmaya çalışan insanların memleketini görün, birbirlerine girmişler. Eser yapmak, memleketine ve insanına hizmet etmektir önemli olan. O yüzden bu açılan eserlerin kıymetini bilelim. Bu eserlerin kıymetini en çok bilecek olan sizlersiniz. Atalarımızın dediği gibi marifet iltifata tabidir. İş yapan insanları gayrete getirin, teşvik edin” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından konferans salonunun açılış kurdelesi kesildi. Kurdele kesiminin ardındansa açılışı yapılan 200 kişilik konferans salonu davetliler tarafından gezildi. Ceylanpınar programlarında Vali İzzettin Küçük’e; Şanlıurfa Milletvekilleri Seydi Eyüpoğlu, Mehmet Akyürek ve Abdülkerim Gök, Kaymakam Ahmet Karatepe, Belediye Başkanı Menderes Atilla, Tigem Genel Müdürü Mehmet Halis Bilden, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, Ak Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve ilgili daire amirleri eşlik etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’ya yeni bir görünüm kazandıracak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com