Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa GAP Erdoğan Diyarbakır'da konuşuyor

Erdoğan Diyarbakır'da konuşuyor

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2011 Çarşamba 18:11
Erdoğan Diyarbakır'da konuşuyor

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan partisinin Diyarbakır mitinginde konuşuyor. Konuşmasından satırbaşları...

-Bu benim Başbakanlığım döneminde onbirinci gelişim. Diyarbakır tüm engellemelere rağmen yüzde 40'la sandığa gitti yüzde 90'la evet dedi. Bu BDP ve BDP'nin destekledikleri sizin demokratik hakkınızı engellemişlerdir. Ey BDP sizin özgürlük anlayışınız bu mu? Biz mili iradeye pranga istemiyoruz. Bırakın vatandaşı kendi haline. İradesini kendine koysun.

-Sizin karşınızda AK Parti genel başkanı Tayip Erdoğan yok. Sizden biri var. Kardeşinizin kader arkadaşınız var. Biz bu yola böyle çıktık. Siyasetin diliyle değil samimiyetin diliyle konuşuruz. Devletin diliyle değil muhabbetle konuşuruz. Statükonun diliyle değil gönül diliyle konuşuruz.

-Apo peygamberdir diye bunu da ilan ediyorlar. Sadece fitne fesat yapıyorsunuz. 12 Haziran’da bu bağımsızlara bu BDP’lilere gereken dersi vermemiz lazım. İçlerinden biri çıkıyor ne diyor devletin imamların ardında namaz kılınmaz gerekirse camileri ele geçiririz diyorlar. Haddini bil haddini neyi ele geçiriyorsun? 12 Haziran bunlara hadlerini bildirme günü olacak. Ama biz sandıkta had bildireceğiz. Dün Hopa’da yapılanları gördünüz. Bunlar çete, bunlar eşkıya, bunlar terörist.

-Kürt meselesinin patenti CHP’ye aittir. Kürt kardeşlerimin yaşadığı acının kaynağı CHP’dir. İşte şu anda elimde Ahmed-i Hani’nin Mem-u Zin’i var. Ama bunu şimdi biz Kültür ve Turizm Bakanlığı olarak yayınladık. Bütün bunlara beraber 9 yıldır buraya uğramadılar. Küt meselesinin önünde duvar gibi durdular. Dün Diyarbakır’a gelip sizlere şirin gözükmeye çalıştılar. Parlamentoda kendisi Kürt meselesini inkar etti. Daha birkaç güne kadar Kürt diyemeyen CHP lideri sandığa doğru hatırlayıverdi. Bunlar sandık demokratı. Biz Kürt meselesi dedikçe onlar yok dediler.

ROTAHABER

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com