Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Erdoğan Ban Ki-moon ile görüştü

Erdoğan Ban Ki-moon ile görüştü

Birleşmiş Milletler 69. Genel Kurulu için bulunduğu New York'ta BM Genel Sekreteri Ban Ki-moon ile bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 23 Eylül 2014 Salı 10:25
Erdoğan Ban Ki-moon ile görüştü

NEWYORK - Birleşmiş Milletler 69. Genel Kurulu için bulunduğu New York’ta BM Genel Sekreteri Ban Ki-moon ile bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, akşam da Genel Kurul münasebetiyle Türkevi'nde bir resepsiyon verdi.

Programı çerçevesinde CFR’de gerçekleştirdiği konuşmasının ardından Birleşmiş Milletler binasına geçen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, burada BM Genel Sekreteri Ban Ki-moon ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Türkevi’nde resepsiyon
Cumhurbaşkanı Erdoğan, akşam da BM 69. Genel Kurulu münasebetiyle Türkevi’nde bir resepsiyon verdi. Çok sayıda yabancı devlet ve hükümet başkanı ile BM misyon temsilcisinin katıldığı resepsiyonda Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuklarla tek tek ilgilendi. Resepsiyona Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AB Bakanı Volkan Bozkır, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi de katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Hicaz’dan İstanbul’a Hz. Peygamber sevgisi; Aşk-ı Nebi Sergisi”ne katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, resepsiyonun ardından İslam Kültür ve Sanat Platformu’nca, 2014 yılı Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen “Hicaz’dan İstanbul’a Hz. Peygamber Sevgisi; Aşk-ı Nebi Sergisi”nin açılışına da katıldı.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Türkiye 4 Bin askerle hedefe kilitlendi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com