Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Erdoğan ameliyattayken yerleştirmişler

Erdoğan ameliyattayken yerleştirmişler

Başbakan Erdoğan’ın evindeki ofisinde ve makam odasında bulunan dinleme cihazlarının, bağırsak ameliyatı geçirdiği dönemde konulduğu ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 27 Aralık 2012 Perşembe 09:40
Erdoğan ameliyattayken yerleştirmişler

Başbakan Erdoğan’ın evindeki ofisinde ve makam odasında bulunan dinleme cihazlarının, bağırsak ameliyatı için İstanbul’da hastaneye yattığı dönemde konulduğu ortaya çıktı. Erdoğan, 26 Kasım 2011’de İstanbul’da ameliyat oldu ve 14 Aralık 2011’e kadar da  İstanbul’daki evinde dinlendi.

Bu süre içinde hiç Ankara’ya gelmeyen Erdoğan’ın, Ankara’daki evi ve Başbakanlık makam odası da boş kaldı. Böceklerin de, bu boşluktan yararlanılarak, ‘’Sessiz dönem’’ sırasında yerleştirildiği sanılıyor. Dinleme cihazları, Aralık ayı sonunda bulundu. Böylelikle Erdoğan’ın,  Aralık 2011’de 10-15 gün süreyle dinlenmiş olabileceği ihtimali kuvvet kazandı.

Başbakan Erdoğan 26 Kasım 2011 günü, bağırsaklarındaki rahatsızlık nedeniyle İstanbul Marmara Üniversitesi Hastanesinde ameliyat olmuştu. 18 gün süreyle İstanbul’daki evinde dinlenen Erdoğan, 14 Aralık günü Ankara’ya döndü. Bu süre içinde ailesi de İstanbul’da kaldı.

Ankara’ya gelişinde  Esenboğa havaalanında, ''Nazar etme dünya, ondan bir tane var'' yazılı pankart ile karşılanan Erdoğan, 2,5 ay sonra da Şubat 2012’de yeni bir ameliyat geçirmiş ve 15 gün İstanbul’da kalmıştı.

Kaynak : Gazeteport

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da turizme bir adım daha: Turizm zabıtası kuruldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com