Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Erdoğan "Aile hafta"sını Urfa'da kutluyor

Erdoğan "Aile hafta"sını Urfa'da kutluyor

Giriş Tarihi: 25 Mayıs 2011 Çarşamba 00:11
Erdoğan

Şanlıurfa’da Aile Haftası bir dizi etkinlikle kutlanacak.

Etkinlikler Şanlıurfa Kapalı Spor Salonu’nda 50 yıl ve üzeri evli çiftlerin katılacağı “Bir Yastıkta Yarım Yüzyıl” programıyla başlayacak.  Saat 11.30-13.30 saatleri arasında düzenlenecek programda açılış konuşmalarını Sn. Emine Erdoğan, Devlet Bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan yapacaktır. 

 

Açılış konuşmalarının ardından 50. Yıl yüzükleri çiftlere takdim edilecek ve yarım asırı bir yastıkta geçiren çiftler hatıralarını katılımcılarla paylaşacaklar ve ardından Muazzez Ersoy konseriyle sona erecek.

 

Aile Haftası Etkinlikleri çerçevesinde Sitemizde de yazan Prof. Dr. Musa Kazım Yılmaz’ın panelist olarak katılacağı ve saat 15.30’da Siverek’te “Aile İçi Şiddetin Bireysel ve Toplumsal Etkileri” paneli ile Paris Düğün Salonu’nda devam edecektir. Siverek’te düzenlenecek panelde Sn. Emine Erdoğan, Devlet Bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, Siverek Kaymakamı  Mahmut Hersanlıoğlu’nun açılış konuşmaları ardından panelist olarak Prof. Dr. Musa Kazım Yılmaz, Prof. Dr. Hayati Tüfekçioğlu, Prof. Dr. Kemal Sayar, Prof. Dr. Yakın Ertürk katılacaktır.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com