Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Erdoğan 7 Martta Ş.Urfaya gelecek

Erdoğan 7 Martta Ş.Urfaya gelecek

Giriş Tarihi: 22 Şubat 2010 Pazartesi 11:08
Erdoğan 7 Martta Ş.Urfaya gelecek

AK Parti İl ve İlçe Teşkilatları Medya Tanıtım Başkanları bir araya gelerek Başbakan'ın gelişi ile ilgili yapılacak çalışmaları konuştu.
AK Parti İlçe Teşkilatları Medya Tanıtım Başkanları ile Kadın ve Gençlik Kolları Medya Tanıtım Başkanları, İl Teşkilatı Medya Tanıtım Başkanı Kemal Saraçoğlu başkanlığında toplandı. Göreve geldikleri ilk günden itibaren İl ve Merkez İlçe Teşkilatı çalışmalarını düzenleyen ve süreklilik kazandıran AK Parti yönetimi, şimdide ilçe teşkilatlarının Medya tanıtım başkanlarını harekete geçiriyor
AK Parti İl binasında düzenlenen toplantıya İl Başkanı Av. Ahmet Düşünür ile İl Teşkilatı Medya Tanıtım Başkanı Kemal Saraçoğlu'nun yanısıra İl Yönetiminden Yahya Kemal Çadırcı ve Faruk Dağyutan, Merkez İlçe Medya Tanıtım sorumlusu Faruk Bayuk, Birecik ilçe Teşkilatı Medya Tanıtım sorumlusu Zekeriya Yavuz, Hilvan ilçe Teşkilatı Medya Tanıtım sorumlusu Hikmet Alan, Viranşehir ilçe Teşkilatı Medya Tanıtım sorumlusu Mehmet Sanar, Kadın Kolları Medya Tanıtım sorumlusu Sevinç Aslan ve Gençlik Kolları Medya Tanıtım sorumlusu Ekrem Özaydın katıldı.
Çalışmalar herkese
duyurumalı...
     Toplantının açılışında konuşan AK Parti İl Başkanı Av. Ahmet Düşünür, parti çalışmalarının düzenli olarak takip edilmesi ve hemen herkese duyurulması maksadıyla Medya Tanıtım Başkanlarının her hafta biraraya gelerek yaptıkları ve yapmaları gereken çalışmaları görüşüp fikir alışverişinde bulunacaklarını söyledi.
     Başkan Düşünür, "Her ay düzenli olarak toplantılar yapılacak. Onun için yapılacak toplantıların gün ve saati önceden belirlenecek ve herkes katılacak. Ayrıca Genel merkezden iletilen bilgiler, yapılması istenen çalışmalar hakkında bilgiler verilecek. Bu arada Genel Merkezimiz tarafından gönderilmiş olan 'Demokratik Açılım Süreci' kitabı da iyice okunarak herkese anlatılacak. Mümkün olduğu kadar ilçelerdeki basın yayın organlarından da faydalanılacak" dedi.
Vatandaşlarımız demokratik açılımı 1. ağızdan dinleyecek
     AK Parti İl Teşkilatı Medya Tanıtım Başkanı Kemal Saraçoğlu ise, AK Parti çalışmalarının kamuoyuna yansıtılmasında Medya Tanıtım Başkanlarına büyük görevler düştüğünü belirterek, "Genel merkez duyuruları sizlere mesajla iletilecek. Belki de İlçe başkanlarınızdan önce sizler haberdar olacaksınız ve gerekli yerlere ileteceksiniz. Ayda en az 12-13 mesaj geçilebilecek. Sizler ve sizlerin bildireceğiniz yönetiminizdeki arkadaşlarımız bu mesajların gereğini yapacaklardır. Mesela 7 Mart 2010 tarihinde Sayın başbakanımız ve Genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfa'ya gelecek. Açılışlara katılacak. En önemlisi Demokratik Açılım konusunda konuşma yapacak. Sizlere program kesinleştiğinde hemen bildireceğiz, sizlerde yönetimdeki arkadaşlara, vatandaşlarımıza duyuracaksınız. O gün Başbakanımızı en güzel şekilde karşılamalıyız. Demokratik açılımı çok iyi anlatmalıyız ki vatandaşlarımızın hepsi bu konudaki açıklamalarını birinci ağızdan dinlemek için de gelsinler" diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihat Çiftçi: Ceylanpınar Gelişiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com