Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Erbil kendini böyle savundu

Erbil kendini böyle savundu

Giriş Tarihi: 11 Ekim 2010 Pazartesi 21:23
Erbil kendini böyle savundu

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, Star TVde yayınlanan Çarkı Felek programında Alevilere yönelik olarak sarfettiği hakarete varan sözlerin yankıları sürüyor.

Erbilin tepkiler üzerine Maksadını aşan bir cümleyi ağzımdan kaçırdım diye açıklama yapan Erbil, hatayı canlı yayın heyecanına bağladı.

Gündeme bomba gibi düşen gafıyla Çarkıfelekin yayından kaldırılmasına sebeğ olan Erbil, açıklamasında şöye dedi:

Çarşamba günü Star Televizyonunda yayınlanan ve sunuculuğunu yaptığım Çarkı Felek programında canlı yayın esnasında ülkemde yaşayan bir çok insanı üzecek maksadını aşan bir cümleyi ağzımdan kaçırdım ve bu sebeple derin üzüntü içersindeyim€¦

TÜRK HALKININ TEVECCÜHÜNE NAİL OLDUM

Ancak, yıllardır ekranlardan Türk halkı ile neredeyse bütünleşerek yaptığım tüm programlarda, tiyatro oyunlarımda, dizilerde ve sinema filmlerimde keza kendi özel hayatımda genel prensibim olarak bir gruba, inanca, mezhebe, etnik köken yahut kültüre asla ve kata saygısızlığım olmamıştır. Her kesimden insanı eğlendiren bir komedyen olarak tüm bu hassasiyetlerim izleyenler tarafından yürekten anlaşıldığı için belki de tarihte çok az kişiye nasip olacak bir şekilde Türk halkının teveccühüne nail oldum. Bu teveccühün onurunu üzerinde taşıyan bir kişi olarak adı geçen yayında, memleketimdeki bir insanı dahi üzdüysem, içimde hiç bir art niyetin bulunmadığını ve canlı yayın heyecanı ile istemeden maksadı aştığını bilmelerini isterim. Bu vesile ile tüm Türk halkından özür dileyerek saygılarımı sunarım.

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ? changeTarget(document.getElementById(news_content))
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com