Advert
Advert
Advert

Erbakan Vakfı'ndan HÜDA PAR'a ziyaret

BATMAN - Erbakan Vakfı Gençlik Kollarından bir heyet HÜDA PAR Batman İl Gençlik Kolları'nı ziyaret etti.

Erbakan Vakfı'ndan HÜDA PAR'a ziyaret
Erbakan Vakfı'ndan HÜDA PAR'a ziyaret

Erbakan Vakfı Gençlik Kolları Merkez Teşkilat Başkanı Muhammed Özaydın ve Batman İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Nezir Ergin, HÜDA PAR Batman İl Gençlik Kolları’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Erbakan Vakfı Gençlik Kolları heyetini, HÜDA PAR Batman İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Enes İmir karşıladı.

Çatışmaların şehir merkezlerine taşınmasıyla beraber halkın yaşadığı mağduriyetlerin konuşulduğu ziyarette değerlendirmelerde bulunan Erbakan Vakfı Gençlik Kolları Merkez Teşkilat Başkanı Muhammed Özaydın, bölgede yaşanan diğer sorunlar hakkında da görüş alışverişinde bulundu.

Yaşanan gelişmeler ve halkın mağduriyetleri hakkında bilgilendirmede bulunan HÜDA PAR Batman İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Enes İmir ise halkın yaşadığı mağduriyetlerin en aza indirgenmesi adına parti olarak ellerinden geleni yaptıklarını belirterek, bu konuda bölgede faaliyet yürüten İslami STK’ların yaptıkları çalışmalara dikkat çekti.

HÜDA PAR parti programı, parti olarak yaptıkları çalışmalar, hedefleri ve bölge sorunları hakkında da kısaca bilgilendirmede bulunan İmir, misafir heyete de ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. 

(İLKHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı