Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Ensarioğlu,"Birileri kendinden olmayana hayat hakkı tanımıyor"

Ensarioğlu,"Birileri kendinden olmayana hayat hakkı tanımıyor"

Seçim sonuçları ile ilgili değerlendirmelerde bulunan AK Parti Diyarbakır Milletvekilleri, Türkiye'nin geleceğine sahip çıktığını belirterek, birilerinin kendinden olmayanı asla hayat hakkı tanımayan bir siyaset güderek, seçimler boyunca halkın iradesine müdahale etiğini söyledi.

Giriş Tarihi: 3 Kasım 2015 Salı 09:52
Ensarioğlu,

AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı binasında basın mensuplarıyla bir araya gelen Diyarbakır Milletvekilleri Galip Ensarioğlu ve  Ebubekir Bal,   seçim sonuçlarını değerlendirdi. 

1 Kasım 2015 Milletvekili Genel Seçimlerinin Türkiye için önemine işaret eden Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu, “Hepimizin bildiği gibi hem içerden, hem dışarıdan ülkemize karşı çok ciddi kaos planlar var ve çok önemli hamlelerin olduğu bir süreçteydik. Türkiye'de hiçbir zaman bir araya gelemeyecek ihanet odakları, AK Parti’ye karşı ittifak halindeydi. Türkiye'nin geleceğine karşı istikrarına karşı çok ciddi hamleler vardı. Böylesi bir ortamda seçme gittik.” dedi.

7 Haziran seçimlerine göre oylarının arttığını da belirten Ensarioğlu, “  Geçen seçimde halkın bize verdiği mesajı algıladık ve gereğini yaptık.  Bu seçimdeki mesajlar özellikle bölgede halkın özyönetim istemediğini, çatışma istemediğini göstergesi ve çatışmalı süreç karşısında siyasilerin tavırlarına veya tavırsızlığına bir itirazıdır. AK Partinin tek başına iktidar olmadığı zaman yaşanan sıkıntıların ve ekonomik krizlerin,   siyasi krizlerin ve ülkemize karşı yapılan bütün baskıların ne anlama geldiğini millet iyi gördü ve bu zafer milletin zaferidir.” İfadelerini kullandı.

Ensarioğlu devamla, “ Ağzından barış ve demokrasi lafını düşürmeyenler, bütün bu coğrafyada halkın iradesine ipotek koymak, halkı tek tipleştirmek, kendinden olmayanı asla hayat hakkı tanımayan bir siyaset güderek, seçimler boyunca halkın iradesine müdahale etmişlerdir. Birçok sandıkta yasalara aykırı oy kullanılmıştır ve bunları kameralarla tespit etmişiz. Bir çok ilçede orada olsun veya olmasın herkesin oyunu kullanmışlardır. Bu konuyla ilgili yetkili makamlara itirazlarımızı götüreceğiz .” sözlerini kaydetti

Basın toplantısında konuşan Ak Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammet Akar ise büyük bir başarı elde ettiklerini ifade ederek, başarıda emeği geçen   herkese ve Diyarbakır halkına teşekkür etti. (Yunus Sırat – İLKHA)

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da Yeni Anayasa Bilgilendirme Toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com