Advert
Advert
Advert

Engellilere yardım eli uzanmaya devam ediyor‏

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin talimatları doğrultusunda, Engelliler Koordinasyonu Merkezi aracılığıyla dezavantajlı insanlara yardım eli uzanmaya devam ediyor.

Engellilere yardım eli uzanmaya devam ediyor‏
Engellilere yardım eli uzanmaya devam ediyor‏

 Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin eşleri Ayşe Ekinci, bugün yapılan tekerlekli sandalye yardımına eşlik ederek, bu yardımların her zaman yapılacağını belirtti.

Eyyübiye Belediyesi, kurulduğu günden bu güne engelli vatandaşa yardım elini uzatmaya devam ediyor. Yapılan onlarca tekerlekli ve akülü sandalye yardımlarına bugün birkaçı daha eklendi. Engelli vatandaşların engellerinin kaldırılması konusunda köprü olma görevini, kendilerine kutsal bir misyon olarak belirlediklerini her defasında dile getiren Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, kurmuş oldukları koordinasyon merkeziyle kendilerine gelen her talebi karşılamaya devam ediyor.

Eyyübiye Belediyesi Engelliler Koordinasyonu Merkezi’ne tekerlekli sandalye başvurusunda bulunan ve Eyyübiye İlçesi Yenice Mahallesi’nde ikamet eden biri çocuk, biri yetişkin olmak üzere iki engelli vatandaşa tekerlekli sandalyeleri hediye edildi. Hediye edilen tekerlekli sandalyelere Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin eşleri Ayşe Ekinci’de eşlik etti. Eyyübiye Belediyesi Engelli koordinasyonu Merkezi Sorumlusu Veysi Fırat ve Şanlıurfa Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol da hazır bulundular.

Yapılan tekerlekli sandalye yardımı sonrası bir açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin eşleri Ayşe Ekinci; “Bize gelen tüm yardım taleplerine elimizden geldiğince destek vermeye çalışıyoruz. Sadece Eyyübiye İlçesi değil, Halfeti’ye kadar bu yardımlarımız uzandı. Dezavantajlı insanlara yardım etmek adına burada bulunuyoruz. Yapılan yardımlarda emeği geçenlerden Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu