Advert
Advert
Advert

Engelli Grup Dama Ekibinden Üniversite Öğrencilerine Konser

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezinden engelli bireylerin oluşturduğu Grup Dama ekibi, Harran Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencilerine konser verdi.

Engelli Grup Dama Ekibinden Üniversite Öğrencilerine Konser
Engelli Grup Dama Ekibinden Üniversite Öğrencilerine Konser admin

Harran Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO tarafından toplumsal duyarlılık kapsamında düzenlediği konsere, SHMYO öğretim elemanları, öğrenciler ile engelli koordinasyon merkezi yöneticileri katıldı.

Yenişehir Kampüsü Sağlık Hizmetleri MYO Konferans Salononda düzenlenen konser öncesi, Eğitimci Yazar Mehmet Emin Karahan tarafından, yaşlılara yönelik evde bakım, evde destek ve gündüzlü bakım hizmetlerini geliştirmek üzere başlatılan Yaşlı Destek Programı’nın (YADES) tanıtım sunumu gerçekleştirildi.

Seminerin ardından Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezinden gelen aralarında spastik, görme, bedensel ve zihinsel engellilerin bulunduğu Grup Dama tarafından konser verildi.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği engelliler korosu, saz heyeti eşliğinde koro ve solo olarak şarkı ve türkülerini seslendirdi. Birbirinden güzel eserleriyle bir saat sahnede kalarak öğrencilere unutulmaz bir gün yaşattılar.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Engelli Grup Dama Grup Dama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle