Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye Engeliler Askerlik yolunda

Engeliler Askerlik yolunda

Giriş Tarihi: 11 Mayıs 2011 Çarşamba 16:51
Engeliler Askerlik yolunda


   Kendi istemleri dışında dünyaya gelen , gerek aileleri ve gerekse engellimin kendi tercihi olmayan bu yaşam koşulu içersinde yaşam sürdüren engellilerimizin ve annelerimizin. Engellinin ve engelli ailesinin en önemli arzularından biride Mehmetçik olmak Askerlik yapma arzusudur.

    Türk Silahlı kuvvetleri de bu arzularımızın gerçekleşmesi yönünde yılda bir defa da olsa Engelliler Başkanı Bedih Satoğlu; “askere almakda bir günlük askerlik yaptırmakda arzularımızın gerçekleşmesine sebep olmaktadırlar.çok sevinçliyiz. Bu ylda da 12 Mayıs 2011 tarihinde Şanlıurfa 20.Zırhlı Tuğay komutanlığı bünyesinde  37  engellimize ‘’BEN DE VATANIMA ASKERLİK YAPACAĞIM.VATANIMA HİZMET EDECEĞİM’’ görev bilincisini gerçekleştirecek ve bir günlük askerlik yaptıracakdır.

       Bu arzumuzu gerçekleştiren Sayın Genel Kurmay Başkanımıza ve şahıslarında Türk Silahlı Kuvvetlerimize…Şanlıurfa 20.Zırhlı Tuğay komutanımız Tuğgeneral Veli Tarakcıya  teşekür eder, şükran duyğularımızı kamuoyu ile paylaşırım.” Dedi.


www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com