Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim ENERJİ KESİNTİSİ

ENERJİ KESİNTİSİ

Giriş Tarihi: 17 Aralık 2010 Cuma 19:55
ENERJİ KESİNTİSİ


 

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Şanlıurfa İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, Viranşehir ilçemizin sorumluluk alanı içerisinde bulunan Çırçıp TM’de TEİAŞ 12. iletim tesis ve işletme tarafından Baralarda arıza giderme, test ve bakım çalışmaları işi yapılacağından enerji kesintisi olacaktır.

 

Şanlıurfa İl Müdürlüğüne bağlı Ceylanpınar ilçesine bağlı köyler Çırçıp TM’de 19.12.2010 Pazar günü 07.00–15.00 saatleri arasında TEİAŞ tarafından Baralarda arıza giderme, test ve bakım çalışmaları yapılacağından Ceylanpınar ilçemize bağlı Çırçıp TM’de enerji alan tüm köylerinde enerji kesintisi olacaktır.

 

Yine sorumluluk alanı içerisin9de bulunan Şanlıurfa merkeze bağlı Yenice Mahallesi ve Yenice Mahallesine bitişik Eyüpkent’in bir kısmında; kök binada bakım ve onarım yapılacağından dolayı 18.12,2010 Cumartesi günü saatk 07.00 – 14.00 saatleri arasında enerji kesintisi yapılacaktır.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa’da YGS Sınavına Girecek Öğrencilere Destek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com