Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Enerji Kesintisi

Enerji Kesintisi

Dicle Elektrik A.Ş. Şanlıurfa İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre,bir çok bölgede enerji kesintisi olacak.

Giriş Tarihi: 2 Aralık 2011 Cuma 15:21
Enerji Kesintisi 

Dicle Elektrik A.Ş. Şanlıurfa İl Müdürlüğü Sorumluluk alanı içerisinde bulunan Şanlıurfa merkez ilçede bulunan Karaköprü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü Çevresi, 35 Metre Yolu, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı, Kumru Sitesi, Mete Has Okulu Civarı, Deka Sitesi ve çevresi İl müdürlüğümüz personellerince yapılacak olan çalışmalardan dolayı enrji kesintisi olacaktır.

Şehir arıza İşletme Şefliği kontrolü altında bu işin yapılabilmesi için 03.12.2011 Cumartesi günü saat 07.00-09.00 saatleri arsında çalışma yapılacağından dolayı belirtilen yerlerde enerji kesintisi yapılacaktır.

 

 

Ayrıca Karaköprü Kardelen Kooperatifi, Eriş Kooperatifi, Cemre Tesisi Civarı, Bahar Kent Kooperatifi Karaköprü sol tarafı, Jandarmanın arkasında  enerji kesintisi olacaktır.

Şehir arıza İşletme Şefliği kontrolü altında bu işin yapılabilmesi için 03.12.2011 Cumartesi günü saat 08.00-15.00 saatleri arsında çalışma yapılacağından dolayı belirtilen yerlerde enerji kesintisi yapılacaktır.

 

Bir başka kesinti ise Telhamut TM’de yağdaki gazın tasviyesi ve ısınan elemanların değiştirilmesi gerektiğinden 31.5 Kv Enerji İletim Hattı trafosunda arıza giderme, test, bakım ve onarım çalışmaları yapılacaktır.

Şanlıurfa İl Müdürlüğüne bağlı Ceylanpınar ilçesine bağlıb köyler TEİAŞ 12. İletim Tesis ve İşletme Grup ve 33 KV Telhamut TM’de 04.12.2011 tarihinde 08.00-16.00 saatleri arasında TEİAŞ tarafından bakım çalışmaları yapılacağından Ceylanpınar İlçesine bağlı tüm köylerde enerji kesintisi yapılacaktır.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MÜSLÜMAN’IN VE ÜMMETİN GÜVENLİĞİ (1)

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com