Advert
Advert
Advert

Enerji Bir-Sen üyelerine iftar

Enerji Bir-Sen GAP şubesi tarafından Sultan Saray’ın da verilen iftar yemeğinde Enerji çalışanları bir araya geldi.

Enerji Bir-Sen üyelerine iftar
Enerji Bir-Sen üyelerine iftarDüzenlenen iftar programına, Ankara’dan Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut KAÇAR ve Memur-Sen Genel Eğitim ve Sosyal İlişkiler Sekreteri Ahmet KAYTAN Komşu İllerden Gaziantep Enerji Bir-Sen İl Başkanı Ali YÜCEL,  Adıyaman İl Yönetim Kurul Üyeleri katıldı. Kurum amirlerimden DSİ 15. Bölge Müdürü Yrd. Mehmet Sadan SEVER ve Şube Müdürleri, Dicle EDAŞ İl Müdürü Aziz GÜNDÜZ , Dicle Edaş, Müdür Yardımcısı Mehmet KIZILKANAT ve Şube Müdürleri, Şanlıurfa Vakıflar Bölge Müdürü Müslüm TÜYSÜZ, TEİAŞ Şanlıurfa İşletme Müdürü Beyhan POLAT, Şanlıurfa Tes-İş Şube Başkanı Ramazan DÜZME, Şanlıurfa Memur-Sen İl Başkanı Mahmut ATÇI ve Memur-Sen’e Bağlı Şube ve İl Başkanları, başta olmak üzere, sivil toplum örgütü temsilcileri, Ak Parti İl  Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda Enerji Bir-Sen üyesi katıldı.

Enerji Bir-Sen GAP Şube Başkanı Abdulkadir KILIÇ ve Memur-Sen Genel Eğitim ve Sosyal İlişkiler Sekreteri Ahmet KAYTAN  birer selamlama konuşması yaptılar
Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut KAÇAR iftar programına katılanlara Sendikal mücadelenin önemini ve yeni yasallaşan sendika yasası süreci hakkında bilgi verdi. Ayrıca mecliste yaptığı bazı çalışmalardan söz etti. .

Programın sonunda Enerji Bir-Sen GAP Şube Başkanı Abdulkadir KILIÇ.
iftar programına katılan Misafirlerin, Kurum Amirlerin ve Üyelerinin gösterdikleri ilgiden dolayı Teşekkür ederek yaklaşmakta olan Kadir Gecesini ve Ramazan Bayramını kutlayarak tamamladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır