Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi En yüksek prim ödeyen işverene plaket

En yüksek prim ödeyen işverene plaket

Şanlıurfa Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Sosyal Güvenlik Haftası kapsamında düzenli prim ödeyen, en çok istihdam sağlayan ve borcu olmayan kuruluşlara SGK Konferans Salonu’nda düzenlenen tören ile plaket verdi.

Giriş Tarihi: 19 Mayıs 2012 Cumartesi 06:34
En yüksek prim ödeyen işverene plaket
Şanlıurfa Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğünde düzenlenen plaket töreninde düzenli prim ödeyen 10 kişi ve kuruluş plaketlerini aldı. Plaket törenine İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Yavuz, Vergi Dairesi Başkanı Cuma Sağlam, Şanlıurfa Eczacı Odası Başkanı Nejdet Bayık, Şanlıurfa Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Nurettin Nacar, SGK İl Müdür Yardımcıları Mustafa Yıldırım, Ali Yüce, Merkez Müdürleri ve Sosyal Güvenlik Personeli katıldı. Tören, Sosyal Güvenlik Kurumu tanıtım filminin izletilmesi ile başladı. Kurum çalışmalarının anlatıldığı programda konuşan SGK Şanlıurfa İl Müdürü Nurettin Nacar, Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde düzenli prim ödeyen ve en fazla çalışana sahip işverenlere plaket verdiklerini söyledi.

Nacar, amaçlarının kurumu paydaşlarına tanıtmak, Sosyal Güvenlik Reformunu anlatmak, soysal güvenlik kavramını toplumun tüm bireyleri tarafından bilinmesini sağlamak, vatandaşları yeni yasa ile ortaya çıkan hak ve yükümlülükler konusunda bilgilendirmek ve toplumda SGK bilincinin oluşmasını sağlamak istediklerini belirtti. Konuşmaların ardından SGK primlerini düzenli ödeyen 10 kuruluşa plaketleri protokol üyeleri tarafından verildi.  Ayrıca,  yeni SGK İl Müdürlüğü hizmet binasının devredilme Konusunda emeği geçen İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Yavuz ve Özel İdare İl Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu’na SGK İl Müdürü Nurettin Nacar tarafından teşekkür plaketi verildi. plaket takdim töreninin ardından kokteyle geçildi. 
www.balikligol.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Tarlaları gasp edilen çiftçiler Ankara’dan eli boş döndüler

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com