Advert
Advert
Advert

En anlamlı yeni yıl kutlaması

2014 yılının son gününde Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük çocuk yuvasında kalan çocukları ziyaret ederek, yeni yıllarını kutladı.

En anlamlı yeni yıl kutlaması
En anlamlı yeni yıl kutlaması


Beraberinde eşi Ayşe Küçük ile birlikte çocuk yuvasına gelen Vali İzzettin Küçük'ü Aile Sosyal politikalar İl Müdürü Murat Demirkol ve Yuvada kalan çocuklar karşıladı.

Çocuk yuvasında kalan çocuklarla şakalaşan İlimiz Valisi Sayın İzzettin Küçük burada yaptığı açıklamada; “Bu çocuklar bizim. Burada kalan bu çocuklarımızı toplum olarak kucaklamalıyız. Onların sevinci bizim sevincimiz, onların üzüntüsü de bizlerin üzüntüsü olmalıdır. Kaldı ki, devlet olarak bu çocuklarımızın üzülmemesi için gerekli tüm tedbirler alınmıştır. Bu çocuklarımıza evlerindeymiş gibi davranarak onların hem barınma hem de eğitimlerini sürdürmeleri konusunda her türlü imkanı sağlamamız gerekir. Gördüğüm kadarı ile; burada görev yapan tüm personelimiz yoğun çaba sarf etmekte ve çocuklarımızın mutlu olmalarını sağlamaktadırlar. Ben kendilerini kutluyorum. Burada görev yapan tüm görevlilerimizin ve çocuklarımızın yeni yıllarını kutluyorum. 2015 yılının hem bu çocuklarımıza hem de Vatanımıza, memleketimize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.” Dedi.

Daha sonra yuvada kalan çocuklar tarafından yapılan etkinlikleri izleyen İlimiz Valisi İzzettin Küçük ve eşine daha sonra öğrenciler tarafından yapılan tablo hediye edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da, yeni evli genç intihar etti
Şanlıurfa’da, yeni evli genç intihar etti
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz