Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin Emniyettin bayram Tedbirleri tamam!

Emniyettin bayram Tedbirleri tamam!

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Bayram süresince alışveriş merkezleri, mezarlık, otogar, hayvan satış ve kesim yerleri gibi yerlerde meydana gelebilecek kapkaç, hırsızlık, yankesicilik olaylarını önleyecek sivil ve resmi devriyeler görevlendirdiğin söyledi.

Giriş Tarihi: 24 Ekim 2012 Çarşamba 15:23
Emniyettin bayram Tedbirleri tamam!

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Mehmet Likoğlu'nun kutlama mesajını içeren yazılı açıklamada birlik be beraberlik mesajı verdi.

işte yazılı olarak yapılan o açıklamanın tam metni:

Saygıdeğer Şanlıurfalılar;
Yardımlaşma ve dayanışma duygularımızın en üst seviyeye çıktığı, birlik ve beraberlik duygularının yoğun olarak yaşandığı, dargınlıkların ve kırgınlıkların barış ve kardeşliğe yerini bıraktığı bayramlarımızdan birisi olan Kurban Bayramını kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Vatandaşlarımızın huzur içerisinde bayramlarını geçirebilmeleri için; Bayram süresince alışveriş merkezleri, otogar gibi muhtemel yoğunluğun beklendiği yerlerde meydana gelebilecek kapkaç, hırsızlık, yankesicilik vb. suçların önlenmesi için sivil ve resmi motorize ve yaya devriye sayıları arttırılmış, mezarlık ziyaretinde bulunan vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için mezarlıklar ve çevresinde,  ayrıca Şanlıurfa Belediyesinin belirlemiş olduğu hayvan satış ve kesim yerlerinde sivil ve resmi devriyeler görevlendirilmiştir.

Tüm Şanlıurfalı vatandaşlarımızın Kurban Bayramını kutlar, bayramın tüm insanlığa sevgi, kardeşlik, huzur, güven, birlik ve beraberlik getirmesini diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com