Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Emniyetten İzcilere Güvenli Gelecek!..

Emniyetten İzcilere Güvenli Gelecek!..

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde “GÜVENLİ OKUL GÜVENLİ GELECEK” projesinde;Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep ve çevre iller gelen 12-16 yaş grubu 120 İzciye Polislik Mesleği ve diğer konularda bilgilendirme semineri verdi.

Giriş Tarihi: 6 Şubat 2013 Çarşamba 15:39
Emniyetten İzcilere Güvenli Gelecek!..


Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada şöyle denildi; " Güvenli Hayat ve Güvenli gelecek İçin Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında hayata geçirilen “GÜVENLİ OKUL GÜVENLİ GELECEK” projesinde;

ÇOŞANLAR Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübünün Şanlıurfa Fen Lisesinde düzenlemiş olduğu 4 günlük Bölgesel Kış Kampı programına Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü olarak katılım sağlanmıştır.

Çevre illerden ve il merkezinden (Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep ve çevre iller) 12-16 yaş grubu 120 İzciye ve beraberlerindeki 20 İzci Liderlerine 05.02.2013 günü Toplumda beraber yaşama, Milli Birlik ve Beraberlik, Toplum Destekli Polislik Faaliyetleri, Polislik Mesleği ve diğer konularda bilgilendirme semineri düzenlenmiş, genç izcilerimize çeşitli bilgilendirici materyaller ve kitaplar hediye edilmiştir."


Genç İzciler ve Liderler yapılan bu programın çok yararlı olduğunu belirterek İl Emniyet Müdürü Mehmet LİKOĞLU’na teşekkür ettiklerini söylediler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şehit Muhammet Fatih Safitürk'ün ismi Akçakale’de yaşayacak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com