Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Emniyet uyardı: Aksi takdirde ehliyet alamazsınız

Emniyet uyardı: Aksi takdirde ehliyet alamazsınız

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü, 29 Mayıs 2013 tarihinden önce düzenlenmiş sürücü sertifikalarının sürücü belgesine dönüştürülmesi konusunda vatandaşları uyardı

Giriş Tarihi: 27 Mayıs 2015 Çarşamba 08:43
Emniyet uyardı: Aksi takdirde ehliyet alamazsınız

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü, 29 Mayıs 2013 tarihinden önce düzenlenmiş sürücü sertifikalarının sürücü belgesine dönüştürülmesi konusunda vatandaşları uyardı. Yapılan açıklamada; “Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Şube Müdürlüğümüze Sürücü Belgesi almak amacıyla Müracaat Eden Vatandaşlarımızın Dikkatine!

Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Yönetmeliğinin Geçici 2. Maddesinde yapılan değişiklikle, 29.05.2013 tarihinden önce düzenlenmiş sürücü sertifikalarının 2 yıl içinde sürücü belgesine dönüştürülmesi aksi takdirde sertifikaların geçerliliğinin sona ereceği belirtilmiştir.

 

Bu nedenle 29.05.2013 tarihinden eski sürücü sertifikaları olanların sürücü belgesi alma hakkını kaybetmemeleri için 29.05.2015 tarihine kadar Trafik Tescil Şube Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.

 

 Bu durumda olan vatandaşlarımızın haklarını kaybetmemeleri için 24.05.2015 ile 29.05.2015 tarihleri arasında randevu almadan da Trafik Tescil Şube Müdürlüğüne müracaat etmelerine imkân tanınmıştır” denildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com