Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Emniyet; Sağlıkçılarla Davalılar uzlaştılar

Emniyet; Sağlıkçılarla Davalılar uzlaştılar

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğünce yapılan yazılı açıklamada, ekiplerin olay yerlerine intikal ettirildiği tarafların polis merkezinde birbiri ile uzlaştıkları ve davacı olmadıkları tespit edildiği belirtildi.

Giriş Tarihi: 4 Şubat 2012 Cumartesi 09:37
Emniyet; Sağlıkçılarla Davalılar uzlaştılar
Yapılan açıklamada ; 01.02.2012 günü saat: 14.23’ te basında yer alan "Sağlıkçılar Şiddete Maruz Kalıyor" başlıklı haber yazısı ile ilgili, Türk Sağlık - Sen Şanlıurfa Şube Başkanı Selami BALCI’ nın son günlerde sağlık çalışanlarına karşı artan saldırıları kınadığını, 112 Komuta Merkezi ile Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde sağlık çalışanlarına saldırı yapıldığını, yetkililerce gerekli tedbirlerin alınmasını ve olaylarla ilgili saldırıyı gerçekleştiren şahısların bulunarak, adli mercilere intikal ettirilmesi gerektiğini açıklamıştır. Yapılan araştırmada, 30.01.2012 günü saat: 19.40 sıralarında çocuk hastanesinde hastası olan 5-6 şahsın hastalarım Adana ilinde bulunan hastaneye sevk yaptırılacaklarından, görevlilerin Adana ilindeki hastaneden yer ayırmak amacıyla hasta yakınlarını 112 Komuta Kontrol Merkezinde beklemeye aldıklarını, yer ayırma işleminin uzun sürmesinden dolayı hasta yakınları ile hastane çalışanları arasında sorun yaşanması nedeniyle ekiplerimiz intikal etmiş, herhangi bir olayın meydana gelmediği, hastanın sevk işlemlerinin tamamlandığı, hasta yakınları ile hastane çalışanlarının birbirlerinden davacı ve şikayetçi olmadıkları, 31.01.2012 günü saat: 14.30 sıralarında Atatürk Mahallesi Hastane Caddesi Ağız ve Diş Hastanesinde ise bilgi işlemci olarak görevli S.A.E. ile kayıt işlemi yaptıracak olan H.K. isimli şahıs arasında tartışma yaşandığı, görevli A.T,’ nin ise tartışmayı yatıştırmak için araya girdiği ve olaya müdahil olmadığı, ekiplerimiz tarafından olaya müdahale edilmiş, şahısların olayın sıcaklığından dolayı birbirlerinden davacı ve şikayetçi olduklarından şahıslar Polis Merkezine intikal ettirilerek ifadeleri alınmış, alınan beyanda şahısların birbirleri ile uzlaştıkları ve davacı - şikayetçi olmadıkları tespit edilmiştir denildi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Mehmet Akif İnan Devlet hastanesinin oto park sorunu çözülüyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com