Advert
Advert
Advert

Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı Merkeze Alındı

İçişleri Bakanlığına atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre bir dönem Şanlıurfa’da FETÖ/PDY ile mücadelede başarılı çalışmalara imza atan Sakarya Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı Merkeze alInırken,yerine Bitlis Emniyet Müdürü Fatih Kaya Atandı.

Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı Merkeze Alındı
Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı Merkeze Alındı admin

ŞANLIURFA-(RUHA AJANS)-İçişleri Bakanlığına atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre bir dönem Şanlıurfa’da FETÖ/PDY ile mücadelede başarılı çalışmalara imza atan Sakarya Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı Merkeze alInırken,yerine Bitlis Emniyet Müdürü Fatih Kaya Atandı.

Şanlıurfa Emniyet Müdürü olduğu dönemde FETÖ/PDY ile mücadelede başarılı çalışmaları ile takdir toplayan Eyüp Pınamrbaşı Sakarya Emniyet Müdürlüğü’ne getirilmişti.Başarılı Müdür Pınarbaşı resmi gazetede yayımlanan Ağustos ayı kararnamaesiyle merkeze alındı.Kararnameye göre Sakarya İl Emniyet Müdür Pınarbaşı merkeze Başmüfettiş olarak atandı.

EMNİYET MÜDÜRÜ PINARBAŞI FETÖ’CÜLERİN HEDEFİNDEYDİ

Başarılı bir görev yürüten Emniyet Müdürü Pınarbaşı, ekibi ile birlikte FETÖ’nün Şanlıurfa yapılanmasını çökertirken,FETÖ’cü polislerin plaka tanıma sistemini devredışı bırakarak Ceylanpınar2da şehit edilen 2 polisin katillerinin yakalanmasını zora soktuklarını ve patlamalarla hükümeti zora sokmak için çalışan FETÖ/PDY yapılanması içerisinde bulunan çeteyi çökertmişti.Emniyet Müdürü Pınarbaşı bu nedenle Fetullahçı terör örgütünün hedefindeydi.

Eyüp Pınarbaşı emniyet müdürü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle