Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin EMNİYET CADDESİ YENİ AĞAÇ DİKİLDİ

EMNİYET CADDESİ YENİ AĞAÇ DİKİLDİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, çokça tartışılan Emniyet Caddesinde kesilen ağaçların yerine 250 adet yeni ağaç dikiyor.

Giriş Tarihi: 29 Ocak 2016 Cuma 17:30
EMNİYET CADDESİ YENİ AĞAÇ DİKİLDİ

Şanlıurfa'yı yeşillendirme adına büyük projelere imza atan Büyükşehir Belediyesi, Prestij Caddesi çalışmaları kapsamında kaldırımlarda bulunan ve kurumaya yüz tutmuş ağaçların sökümün işleminin ardından caddenin yeni yapısına uygun yerlere Süs Elması ve Erguvan ağaçlarını dikerek bölgeyi yeşillendirmeye devam ediyor.

3 FİNİŞER İLE ASFALTLAMA ÇALIŞMASI BAŞLADI

Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı örnek caddede bir yandan yeşillendirme çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi ekipleri diğer yandan da 3 adet Finişer iş makinesiyle asfaltlama çalışmalarına başladı.

Mevsim şartlarına rağmen esnafa ve bölge sakinlerine daha fazla rahatsızlık vermeden yürütülen çalışmalarda sona gelen Büyükşehir Belediyesi ekipleri, ŞUSKİ, TEDAŞ, AKSA ve diğer kurumlarla koordineli bir şekilde caddenin alt ve üst yapı sorunlarının giderilmesi için büyük çaba sarf ediyor.

Bölgede titizlikle sürdürülen çalışmalar ile örnek bir cadde olacak olan Emniyet Caddesi, model olarak bütün ilçelerde kullanılacak.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com