Advert
Advert
Advert

Emlak ve Temizlik Vergileri son gün 30 Kasım

Şanlıurfa Belediye Başkan Yardımcısı M. Emin İzol, vergi mükelleflerine seslenerek 2011 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisinin 2 taksitlerinin 30 Kasım Çarşamba Günü mesai bitimine kadar ödenmesi gerektiğini belirtti.

Emlak ve Temizlik Vergileri son gün 30 Kasım
Emlak ve Temizlik Vergileri son gün 30 KasımKonu hakkında bir açıklama yapan Başkan Yardımcısı İzol, “Emlak Vergisi ve Çevre Temizlik Vergisi 2011 yılı. 2. taksitini halen ödemeyen mükelleflerimize son uyarımız. 30 Kasım 2011 Çarşamba günü mesai bitimine kadar belediyemiz veznelerine yatırmaları rica olunur. Mükelleflerin mağdur olmamaları için vergilerini süresinde ödemeleri, kolay ödeme yapmaları için ödemelerini son günlere bırakmamaları mükelleflerin menfaatlerinedir. Aksi takdirde zamanında ödenmeyen borçlara faiz uygulanacaktır. Biz faiz uygulamasından yana değiliz. Bu yüzden mükelleflerimize bir kez daha seslenmek istiyorum” dedi.

Belediye Başkan yardımcısı M. Emin İzol, ayrıca vergi mükelleflerini olası dolandırıcılık olaylarına karşın uyararak, ödemelerini belediye veznelerine dekont karşılığında yapmaları uyarısında bulundu.

İzol, “Son zamanlarda her ilde olduğu gibi Şanlıurfa’da da kendisini kamu görevlisi olarak tanıtan ve vatandaştan elden nakit yoluyla tahsilâta giden şahıslara karşı halkımız dikkat olsun. Özellikle kendisini Belediye görevlisi olarak tanıtan şahıslara kesinlikle dekont olmaksızın elden ödeme yapmayınız” diye konuştu. 

www.balikligol.com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu