Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Emlak ve Temizlik Vergileri son gün 30 Kasım

Emlak ve Temizlik Vergileri son gün 30 Kasım

Şanlıurfa Belediye Başkan Yardımcısı M. Emin İzol, vergi mükelleflerine seslenerek 2011 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisinin 2 taksitlerinin 30 Kasım Çarşamba Günü mesai bitimine kadar ödenmesi gerektiğini belirtti.

Giriş Tarihi: 19 Kasım 2011 Cumartesi 21:58
Emlak ve Temizlik Vergileri son gün 30 KasımKonu hakkında bir açıklama yapan Başkan Yardımcısı İzol, “Emlak Vergisi ve Çevre Temizlik Vergisi 2011 yılı. 2. taksitini halen ödemeyen mükelleflerimize son uyarımız. 30 Kasım 2011 Çarşamba günü mesai bitimine kadar belediyemiz veznelerine yatırmaları rica olunur. Mükelleflerin mağdur olmamaları için vergilerini süresinde ödemeleri, kolay ödeme yapmaları için ödemelerini son günlere bırakmamaları mükelleflerin menfaatlerinedir. Aksi takdirde zamanında ödenmeyen borçlara faiz uygulanacaktır. Biz faiz uygulamasından yana değiliz. Bu yüzden mükelleflerimize bir kez daha seslenmek istiyorum” dedi.

Belediye Başkan yardımcısı M. Emin İzol, ayrıca vergi mükelleflerini olası dolandırıcılık olaylarına karşın uyararak, ödemelerini belediye veznelerine dekont karşılığında yapmaları uyarısında bulundu.

İzol, “Son zamanlarda her ilde olduğu gibi Şanlıurfa’da da kendisini kamu görevlisi olarak tanıtan ve vatandaştan elden nakit yoluyla tahsilâta giden şahıslara karşı halkımız dikkat olsun. Özellikle kendisini Belediye görevlisi olarak tanıtan şahıslara kesinlikle dekont olmaksızın elden ödeme yapmayınız” diye konuştu. 

www.balikligol.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emine Atasoy: Urfa’nın kalkınması için yatırıma hazırız

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com