Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye Emine Ülker Tarhan Fuat Avni bombaasını patlattı

Emine Ülker Tarhan Fuat Avni bombaasını patlattı

CHP'den istifa ederek Anadolu Partisi'ni kuran Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan, Sözcü gazetesine yaptığı açıklamayla eski partisini oldukça kızdıracak.

Giriş Tarihi: 3 Ocak 2015 Cumartesi 11:03
Emine Ülker Tarhan Fuat Avni bombaasını patlattı

Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan, Twitter fenomeni Fuat Avni'nin anamuhalefet partisi olduğunu söyledi.

Emine Ülker Tarhan'ın, Sözcü gazetesinden Özlem Gürses'in "Peki size göre Türkiye’nin en büyük sorunu nedir sizce?" sorusuna verdiği yanıt şöyle:

ANAMUHALEFET FUAT AVNİ

İşsizlik. Emekli maaşları. Özgürlük. O kadar çok ki… Bence en büyüğü adalet. Adaletsizlik cinayetten bile daha beter çünkü. Korkunç bir şey. Her şeyin temeli hukuk devleti, onun yeniden inşası gerekiyor. Türkiye’nin ana muhalafeti şu anda kim olduğunu bilmediğimiz Fuat Avni diye birisi! Nasıl bu hale gelebildik biz?

DEMOKRASİ GEMİSİNE BİNDİĞİNİ ZANNEDENLER VAR

Açlık sınırında, hatta onun da altında bir asgari ücretten söz ediyoruz. O kadar çok ki o asgari ücretle geçinmek zorunda olan insan… YARSAV Başkanı’yken söylemiştim, demokrasi gemisine bindiğini zannedenler var, AKP’nin gemisine binenler, liberaller, kocaman bilim adamları, edebiyatçılar, cemaat, hepsi bu demokrasi gemisinden atılacaklar, tek tek…

Nurlu ufuklara filan gitmiyor o gemi, o gemi diktatörlüğe gidiyordu. Bugün onun sonuçlarını görüyorlar ama çok geç kaldı bütün “yetmez ama evetçi”ler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com