Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Emin Önen Muhtarlara teşekkür

Emin Önen Muhtarlara teşekkür

Giriş Tarihi: 16 Eylül 2010 Perşembe 21:17
Emin Önen Muhtarlara teşekkür

AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Şanlıurfa Milletvekili A.Emin Önen, Evetle sonuçlanan Anayasa değişikliği paketi referandumuna ilişkin Şanlıurfanın gerek katılım ve gerekçe evet oyunun fazla çıkmasının Türkiyeye örnek teşkil edecek davranışta bulunduğunu belirterek başta Köy ve Mahalle muhtarları olmak üzere herkese teşekkür etti.

Ülkemiz ve milletimiz için hayırlısı olsun dileğiyle herkese teşekkür ettiklerini belirten Şanlıurfa Milletvekili A.Emin Önen, Şanlıurfa ve Türkiye, Ramazan Bayramının ardından demokrasi bayramından da yüzünün akıyla çıkmıştır. Halk oylamasında Anayasa değişikliğinin kabulü için başta Köy ve Mahalle Muhtarlarımız başta olmak üzere Sivil toplum Kuruluşlarımız, Kanaat Önderlerimiz ve vatandaşlarımızın geneli üzerine düşen görevi fazlasıyla yapmışlardır. Onun için herkese candan teşekkür ediyoruz dedi.
Referandum gezi ve ziyaretleri sırasında kendilerine iletilen sorunların çözümü konusunda ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını belirten Milletvekili Emin Önen, Özellikle köy ziyaretlerimizde bizlere iletilen sorunlarının daha önceki ziyaretlerimizde de olduğu gibi çözümü için ilgili yerlere ilettik ve çözümü konusunda da takipçisi oluyoruz. Referandum da evet veren yada hayır veren köyler diye hiçbir ayrım yapmadan özellikle yol, su ve okul konusundaki öncelikli sorunlarının çözümü konusunda çalışmalar başladık. İlgili bakanlıklara ve Genel Müdürlüklere de durumu iletiyoruz. Bu konuda Valiliğimiz ve İl Özel İdaremiz ile de konuyu paylaşıyoruz. Sayın Başbakanımızın dediği gibi yolu ve özellikle içme suyu olmayan köy kalmaması için azami gayreti gösteriyoruz. Diğer sorunların da takipçisi olmaya devam edeceğiz. Zaten referandum partinin projesi değildi. Milletimizin ortak projesiydi. Yine de biz particilik yapmayı düşünmedik ve yapmayacağız da. Bizim için önemli olan insanlarımızdır. Görüşleri yanlış ta olsa saygı duyarız. İktidar partisinin hükümet olma görevini üstlendiği andan itibaren ayrım yapmadan ülkemize ve milletimize hizmeti amaç edinmiştir. Bizler de Şanlıurfa Milletvekili olarak il genelinde yolsuz, susuz köy kalmayıncaya kadar araştırmalarımızı ve çalışmalarımızı sürdüreceğiz diye konuştu.
Emin Önen, vatandaşlarımızın refah içinde yaşamını sürdürmesi için sorunlarının çözümü konusunda çaba sarf etmeye devam edeceklerini, yerinde çözülebilecek sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturacaklarını, elektrik başta olmak üzere bazı sorunların çözümü için ise Bakanlık düzeyinde girişimlerde bulunduklarını ve 2011 yılında da elektrik sorunlarının giderilmiş olacağını söyledi. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Müdür Veysel Tipoğlu çağrıya sessiz kalmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com