Advert
Advert
Advert

Emektar Futbolculardan Yıldız'a Ziyaret

Emektar Futbolculardan Yıldız'a Ziyaret
Emektar Futbolculardan Yıldız'a Ziyaret


Şanlıurfaspor'a gönül vermiş emektar Futbolcular Reşit Köylü, Recep Kutluay, Cemal Sabuncu, Mehmet Balık, Mahmut Yoğurt ve beraberindeki heyet Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız'ı makamında ziyaret ederek katkılarından dolayı plaket verdiler.
Ziyaret sırasında Emektar Futbolcular adına konuşan kaptan Reşit Köylü Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız'ın Şanlıurfa için büyük bir şans olduğunu belirterek, '' Şanlıurfa'dan birçok il müdürü geldi geçti. Fakat İlk defa bir il müdürü biz cefakâr futbolcular onure etti. Müdür beyin davetiyle maçlarda protokolde oturuyoruz. Ayrıca Şanlıurfaspor’da emek sarf etmiş emektar futbolcuların isimlerinin de şehrimizdeki tesislere verilmesi bizleri mutlu etmiştir'' dedi.
Kaptan Recep Kutluay ise Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız'ın yapmış olduğu çalışmalarla Şanlıurfa'da spor adına çok ciddi bir hareketlenmenin yaşandığını ifade ederek, '' Ayrıca sayın müdürümüzün bizleri düşünüp maçlara davet etmesi ve tesislere isimlerimizin verilmesi bizleri sevindirmiştir. Bununla birlikte her hafta Vali Celalettin Güvenç, İl Müdürümüz ve şehirdeki diğer bürokratlar ile birlikte futbol oynamak bizleri mutlu etmiştir. İnanıyorum ki Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürümüzün göstermiş olduğu bu güzel çalışmalarla, Şanlıurfamızda spor adına bir çok olumlu gelişme olacaktır. ''şeklinde konuştu.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul ise ziyaretlerinden dolayı emektar futbolculara teşekkürlerini dile getirerek, '' ziyaretinizden dolayı gerçekten çok mutluyum.  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak Şanlıurfadaki spora gönül vermiş, emek sarf etmiş insanlarımıza değer vermek ve onları unutmadığımızı göstermek bizim görevimizdir. Ben Urfaspor’da top oynamış ve yönetici olarak görev yapmış tüm büyüklerimin ellerinden öpüyorum''ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu