Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor Emektar Futbolculardan Yıldız'a Ziyaret

Emektar Futbolculardan Yıldız'a Ziyaret

Giriş Tarihi: 21 Aralık 2012 Cuma 21:26
Emektar Futbolculardan Yıldız'a Ziyaret


Şanlıurfaspor'a gönül vermiş emektar Futbolcular Reşit Köylü, Recep Kutluay, Cemal Sabuncu, Mehmet Balık, Mahmut Yoğurt ve beraberindeki heyet Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız'ı makamında ziyaret ederek katkılarından dolayı plaket verdiler.
Ziyaret sırasında Emektar Futbolcular adına konuşan kaptan Reşit Köylü Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız'ın Şanlıurfa için büyük bir şans olduğunu belirterek, '' Şanlıurfa'dan birçok il müdürü geldi geçti. Fakat İlk defa bir il müdürü biz cefakâr futbolcular onure etti. Müdür beyin davetiyle maçlarda protokolde oturuyoruz. Ayrıca Şanlıurfaspor’da emek sarf etmiş emektar futbolcuların isimlerinin de şehrimizdeki tesislere verilmesi bizleri mutlu etmiştir'' dedi.
Kaptan Recep Kutluay ise Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız'ın yapmış olduğu çalışmalarla Şanlıurfa'da spor adına çok ciddi bir hareketlenmenin yaşandığını ifade ederek, '' Ayrıca sayın müdürümüzün bizleri düşünüp maçlara davet etmesi ve tesislere isimlerimizin verilmesi bizleri sevindirmiştir. Bununla birlikte her hafta Vali Celalettin Güvenç, İl Müdürümüz ve şehirdeki diğer bürokratlar ile birlikte futbol oynamak bizleri mutlu etmiştir. İnanıyorum ki Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürümüzün göstermiş olduğu bu güzel çalışmalarla, Şanlıurfamızda spor adına bir çok olumlu gelişme olacaktır. ''şeklinde konuştu.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul ise ziyaretlerinden dolayı emektar futbolculara teşekkürlerini dile getirerek, '' ziyaretinizden dolayı gerçekten çok mutluyum.  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak Şanlıurfadaki spora gönül vermiş, emek sarf etmiş insanlarımıza değer vermek ve onları unutmadığımızı göstermek bizim görevimizdir. Ben Urfaspor’da top oynamış ve yönetici olarak görev yapmış tüm büyüklerimin ellerinden öpüyorum''ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ekinci'den TFF'ye FETÖcü eleştirisi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com