Advert
Advert
Advert

Emekliye Ayrılan Demir'e Vefa…

Emekliye Ayrılan Demir'e Vefa…
Emekliye Ayrılan Demir'e Vefa…

Şanlıurfa Belediyesi, emekliye ayrılan Gecekondu Önleme ve Sosyal Konutlar Müdürü Mustafa Demir’in onuruna bir sıra gecesi düzenledi.

Yaklaşık 37 yıllık hizmet süresinin ardından 65 yaşında emekli olan Demir’in onuruna El Ruha Oteli’nde organize edilen sıra gecesine, Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Başkan Yardımcıları ve mesai arkadaşları katıldı.

Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba’nın da hazır bulunduğu veda gecesinde emekli olan Demir, belediyeye verdiği hizmetlerinden dolayı plaketle onurlandırıldı. Demir’in plaketini Belediye Başkanı Fakıbaba verdi.

Yaklaşık 37 yıldan bu yana Şanlıurfa Belediyesi’nde görev yaptığını belirten Mustafa Demir, 20 yıldan bu yana da Kaçak Yapı Biriminde birim amirliği görevini yürüttüğünü söyledi.

Belediye Başkanı Fakıbaba, Başkan Yardımcıları ve mesai arkadaşlarının onuruna düzenlediği veda gecesinden dolayı minnettarlık duyduğunu ifade eden Mustafa Demir, gecenin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.         

Gecede mesai arkadaşlarına seslenen Başkan Fakıbaba, bu tür etkinliklerin bundan sonrada devam etmesi gerektiğini belirterek konuşmasını şöyle sürdürdü: “Mustafa Bey’e ne kadar teşekkür etsem azdır. Çok zor bir görevi en iyi bir şekilde sizlerle beraber yerine getirdi. Gecekondu en zor görevlerden birisi. Mustafa Bey, bu görevi en iyi bir şekilde yerine getirdi. Allah herkese böyle namuslu dürüst bir şekilde emekli olmayı nasıp etsin. Hatta hayattan böyle gitmeyi nasip etsin. Mustafa Demir’in bizden ayrılmayacağına inanıyorum. Her zaman deneyimlerinden faydalanacağız. O da bizimle bu tecrübelerini paylaşacaktır. Ben kendisine yeni hayatında başarılar diliyorum.”

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı