Advert
Advert
Advert

ELGÜN, MUHTARLARLA İSTİŞARE YAPTI

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Süleyman Elgün, İlçe Parti binasında muhtarlarla bir araya gelerek Eyyübiye ilçe sorunları hakkında fikir alışverişinde bulundu.

ELGÜN, MUHTARLARLA İSTİŞARE YAPTI
ELGÜN, MUHTARLARLA İSTİŞARE YAPTI


Eyyübiye ilçesinde bulunan sorunlar ve çözümü için mahalle muhtarları ile bir araya geldiklerini belirten Süleyman Elgün; “Tabi ki her mahallenin kendine göre sorunları var. Muhtarlarımız yerelde halkın içersinde olan çok değerli yöneticiler olduğu için onların görüşlerine ve söylemlerine kulak verdik. Olan sorunları gözden geçirmek adına muhtarlarımızla bir araya geldik, istişare yaptık. Göreve başladığımızdan bu yana Eyyübiye ilçemize bağlı 36 merkez mahalle muhtarlarıyla bir araya geldik. Toplantımız çok verimli geçti. Bu toplantımıza katılan muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz. Eyyübiye ilçe başkanlığı olarak sürekli bu ilçemizin sorunlarının takipçisi olacağız. Bu sorunlarımızın biran önce çözümü noktasında gerekli mercilere ileteceğiz. Eyyübiye ilçemizdeki en büyük sorunlardan bir tanesi DEDAŞ olduğunu ifade eden muhtarlarımız sokak aydınlatma noktasında sıkıntı olduğunu belirttiler. Bizlerde bu sorunlarının çözümü noktasında en kısa sürede ilgili mercilerle görüşüp, bu sorunun takipçisi olacağız” dedi.

AK Parti İlçe Başkanının mahalle sorunlarına ilgilerinden dolayı teşekkürlerini ileten muhtarlar; “Eyyübiye İlçemizin sorunlarını el ele vererek daha kolay çözeriz” dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!